Sinirli Haberleri

Bu kişilerin yanında dediklerinize dikkat edin! Astrolojide en alıngan burçlar

Bazı kişiler var ki onlara şaka yapmak bile oldukça kötü sonuçlar doğurabiliyor. Sizin için çok normal söylediğiniz bir şey onlar için kırıcı olabiliyor. Alıngan insanlar karşılarındaki kişileri zor duruma sokabiliyorlar. En alıngan burçları merak ediyorsanız aşağıya göz atabilirsiniz.

Kadin 04-10-22 09:38

Bu kişilerle sevgili olanlar yandı! Asla sevgili olunmaması gereken burçlar...

Burçlar kişinin karakteristik özelliklerini belirliyor. Bir ilişkiye başlamadan önce çoğu kişi karşı tarafın burcunu merak eder. Burç yorumlarına bakarak nasıl bir kişilikte olduğu, olaylar karşısında ne tepkiler verebileceği önceden analiz edilebilir. Astrolojide öyle burçlar var ki onlarla anlaşmak çok zordur ve bir ilişkiye başlamadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir. İşte asla sevgili olunmaması gereken 4 burç ve özellikleri...

Kadin 24-09-22 13:33

Burçların En'leri! En şanslı, en çapkın, en güvenilir, en seksi burçlar ve daha fazlası

Burçlar günlük yaşantımızda olmak üzere hayatın pek çok noktasından karşımıza çıkabiliyor. Bilindiği üzere burçlar bir kişinin karakteristik ve fiziksel özelliklerine etki edebiliyor. Çoğu insanın aklına bir kişi ile tanıştığında ilk olarak burcunu sormak gelir. Karşımızdaki kişinin burcunu öğrenerek karakteri hakkında bir tahminde bulunabiliriz. Burçların özellikleriyle beraber enleri de bulunmaktadır. İşte burçların enleri...

Kadin 24-09-22 13:33

Yanlarına bile yaklaşmayın: Sinir patlaması yaşıyorlar! İşte en sinirli 6 burç

Sinir yaşadığımız en doğal duygular arasında yer alıyor. Ancak sık sık yaşanan sinir durumları hem yaşayan kişiye hem de çevresine oldukça zarar verebiliyor. Eğer ki çevrenizde sık sinirlenen kişiler varsa burçları aşağıda yer alan burçlardan olabilir. İşte en sinirli 6 burç...

Kadin 13-09-22 12:58

Sinirli

Sinirli Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Sinirli Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Bu burçlar öfkelendiğinde çılgına dönüyor! İşte en sinirli 6 burç...

Burçlar insanların tavırları hakkında bilgi verir. Her burcun kendine ait belirli özellikleri vardır. Haberimizde, en sinirli burçların hangileri olduğunu açıkladık. İşte en sinirli 6 burç...

Kadin 31-07-22 13:36

Günlük burç yorumları: 5 Haziran Pazar günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 5 Haziran Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 05-06-22 09:22

Günlük burç yorumları: 9 Mayıs Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 9 Mayıs Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 09-05-22 09:48

Günlük burç yorumları: 8 Mayıs Pazar günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 8 Mayıs Pazar aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 08-05-22 10:03

Burçlara göre ideal beslenme düzeni nasıl olmalı? İşte Koç, Yengeç, Oğlak, Balık ve diğer burçlar için beslenme önerileri!

Gökyüzünde gerçekleşen olaylar, gezegenlerin konumu ve burçlar karakterimizi ve gündelik yaşamımızı önemli ölçüde etkilemekte. Bu etkilerin yanında sağlıklı beslenmenin yolu da burcunu iyi tanımaktan geçiyor. Bazı burçlar için et yemek daha uygunken, bazıları sebze yemeklerine ağırlık veriyor. İşte burçlara göre ideal beslenme düzeni...

Kadin 12-04-22 15:39

Günlük burç yorumları: 21 Mart Pazartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 21 Mart Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 21-03-22 09:41

Günlük burç yorumları: 15 Şubat Salı günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 15 Şubat Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 15-02-22 06:53

Günlük burç yorumları: 12 Şubat Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 12 Şubat Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 12-02-22 07:56

Günlük burç yorumları: 5 Şubat Cumartesi günü tüm burç yorumları!

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 5 Şubat Cumartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 05-02-22 09:35

18 Kasım günlük burç yorumları: Sanat ve estetik konuları gündeme geliyor! 18 Kasım'da burçları neler bekliyor?

Gezegenlerde meydana gelen günlük hareketlere göre duygularımız, davranışlarımız ve yaşamımızda gerçekleşen olaylar farklılık gösterebiliyor. 18 Kasım günü Aslan burçları önemli kararlar alabilir, Oğlak burcunun gündeminde ise davet ve organizasyonlar olabilir. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 18 Kasım 2021 günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları...

Kadin 18-11-21 07:42

Uyku problemleriniz tarihe karışacak! İşte size ilaç gibi gelecek ipuçları

Enerjik, sağlıklı ve keyifli bir güne giden yol iyi bir uykudan geçiyor. Yeteri kadar uyunamadığı zaman kronik yorgunluk, sosyal yaşamda sıkıntılar ve ilerleyen dönemde fiziksel ve ruhsal problemler görülebiliyor. Peki uyku düzensizliği ile başa çıkmak için neler yapabilirsiniz? Gelin, birlikte bakalım.

Kadin 06-10-21 22:55

Çocuklarda kansızlık ve demir eksikliği belirtileri nelerdir, neden olur? Bu sorunlara hazır olun

Kansızlık ve demir eksikliği çocuklarda bir takım belirtilerle kendini gösterir. Başta iştahsızlık, büyüme ve gelişmede geriliğe neden olan kansızlık ve demir eksikliği belirtileri arasında halsizlik, sık hastalanma, sinirlilik, davranış bozukluğu da yer alır. Peki demir eksikliği ve kansızlık neden olur? Çocukların gelişimini etkileyen kansızlık ve demir eksikliği ile ilgili bilgi veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Arzu Özgeneci, konu ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Kadin 01-07-21 08:17

Kardeş kıskançlığı belirtileri nelerdir, nasıl önlenir?

Küçük yaşta kardeş sahibi olan çocuklarda gözlenen kardeş kıskançlığı davranış bozuklarına neden olabilir. Kıskançlık doğal bir duygu olarak kabul edilir. Ancak çocuk kardeşine zarar vermeye başladıysa, annesinin sevmediği hareketleri yapmaya başladıysa ve bazı olumsuz hareketleri oluştuysa bu durumun üzerinde durulması gerekir.

Kadin 17-06-21 09:02

Akıllı telefon ve tabletlerin çocuklara zararları sandığınızdan daha fazla!

Çocukların hayatına entegre olan akıllı telefon ve tabletlerin çocuk gelişimini olumsuz etkilediğine dikkat çeken Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı Ayşim İncesulu, çocukları oyalamak için televizyon, tablet ve telefonun devreye sokulmaması gerektiğini söyledi. Akıllı telefon ve tabletlerin çocuklara zararlarını sıralayan İncesulu, 3 yaşına kadar çocukların teknolojik aletlerden uzak tutulması gerektiğini söyledi.

Kadin 14-06-21 11:12

Vücudunuzdaki benler kişiliğiniz hakkında neler söylüyor?

Ciltte oluşan küçük lekeleri ifade eden ben tanımı aslında büyük bir çoğunlukla 30 yaşından sonra gelişir. Kimi rahatsız edici ve tehlikeli durumlarda cerrahi operasyonla alınan benler, genel itibariyle sağlığı tehdit eden bir unsur değildir. Bu benlerin sadece vücudunuzdaki herhangi bir leke olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çin astrolojisine göre, bulundukları yere bağlı olarak birçok farklı anlama sahip olabilirler.

Kadin 26-04-21 17:43

Yaparken bile stres attırıyor: Sıkması aşırı zevkli el yapımı stres topu

Duygusal veya fiziksel bir gerginlik hissi olan stres, sizi sinirli, kızgın veya gergin hissettiren herhangi bir olay veya düşünceden kaynaklanabilir. Bununla birlikte hepimiz sıklıkla stres içinde olabiliyoruz. Ama neyse ki size yaparken bile stres attıran bir çözümle geldik. İşte ev yapımı stres topu!

Kadin 15-02-21 10:33

Erkekler bu soruları kadınlara sormaya çekiniyor! Duşta ne yapıyorlar?

Pek çok kadın davranışlarının oldukça açık ve erişilebilir olduğunu düşünmesine rağmen, birçok erkek kadınların yaptığı belirli şeylerin anlamını anlamakta zorlanıyor. İster makyaj yapıyor, ister arkadaşlarıyla tuvalete gidiyor olsun belirli kadın eylemleri erkekler için kafa karıştırıcı görünüyor.

Kadin 15-12-20 11:03

Adet gecikmesi nedir? Adet gecikmesinin nedenleri neler?

Amerika’da yapılan araştırmalar sonucunda hemen hemen her kadında adet düzensizliğinin olduğu görülmüştür. Zamanından sonra gerçekleşen adet kanamaları, adet gecikmesi olarak adlandırılır. Adet gecikmesinin altında onlarca hastalık olabileceğini biliyor musunuz?

Kadin 05-11-20 16:07

Tehlikeli mi? Vajinadaki sivilceler bakın ne anlama geliyor

Vücudumuzda sırt, yüz, kalça gibi yerlerinde görmeye alışkın olduğumuz sivilce ve kabarcıklara zaman zaman genital bölge çevresinde de rastlayabiliyoruz. Kaşıntılı ve ağrılı olabilen bu sivilceler genelde çok ciddi bir problem değil ama sivilceler yüzünden ağrılı bir durumla karşı karşıya kalmak durumunda değiliz. İşte doktor Larisa Corda, genital sivilcelerin nedenleri ve alınabilecek önlemler...

Kadin 20-10-20 15:15

Herkes aynı dertten mustarip: İşte erkeklerin kıskançlık nedenleri

İlişkilerin en büyük problemlerinden biri kıskançlıktır. Kadınlar da kıskanç olsa da erkekler bu konuda daha baskın davranabilmektedir. İşte sevgilisini çileden çıkarabilen erkeklerin kıskançlık nedenleri!

Kadin 02-09-20 12:27

Bu belirtiler yumurtalık yetmezliğine işaret ediyor! Geç kalmadan müdahale etmek için...

Yumurtalık yetmezliği, yumurtalıkların 40 yaşından önce normal şekilde çalışmayı bırakmasıyla birlikte ortaya çıkar. Bu, yumurtalıkların normal miktarda östrojen hormonu üretmemesi ya da düzenli şekilde yumurta salmamasına neden olur. Peki, yumurtalık yetmezliğinin sebepleri ve belirtileri neler? Bu rahatsızlıkla ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik.

Kadin 17-07-20 11:48

Hamilelikte 35. Hafta : 35 Haftalık Gebelik Gelişimi

Anneciğim ben artık hızla büyüyorum. Bu hafta gebeliğinin 35. haftası. Peki 35 haftalık gebelik kaç aylık olur? Birlikte 8. ayımıza girdik diyebilirim. Doğum zamanı yaklaşıyor ve artık ultrason görüşmelerimiz sona eriyor. Beni hissettiğin ilk andan bu yana hızla büyüyüp geliştim.

Kadin 29-06-20 13:46

Hamilelikte 1. Hafta : 1 Haftalık Gebelik Gelişimi

Sürpriz! Hayatınızın en mucizevi, en heyecanlı ama bir o kadar da zorlu dönemine başlıyorsunuz. Muhtemelen şu anda hamile olduğunuzdan haberiniz yok. Çünkü henüz bebeğinize dair somut bir şey bulunmuyor. Belki de hamile olma ihtimalinizi hissetmişsinizdir. Ama kafanızın içinde cevaplanmayı bekleyen bir sürü soru var haliyle.

Kadin 29-06-20 13:46

Hamilelikte 14. Hafta : 14 Haftalık Gebelik Gelişimi

Anneciğim bu hafta itibariyle 2. trimestere başlıyoruz. İlk 3 ayda yaşadığın sıkıntıların birçoğunu bu trimesterde yaşamayacaksın. O yüzden bu dönem için “hamileliğin balayı” diyorlarmış diye duydum.

Kadin 29-06-20 13:42

Kuran'da geçen islami erkek bebek isimleri ve anlamları

Ebeveyn olmanın en heyecanlı anlarından birisi de bebek için doğru ve güzel bir isim seçme sürecidir. Çocuk bekleyen ya da yeni doğacak erkek çocuğuna kuranda geçen bebek isimlerinden birini vermek isteyenler, en doğru ve anlamlı adın hangisi olduğunu bulmak için derin araştırma yaparlar.

Kadin 23-06-20 14:26

Filofobi: Aşık Olmaktan Korkuyor Musunuz?

Aşk, kimine göre dünyanın en güzel duygusu, kimine göre ise en acı duygusu. Tarihi canlıların varoluşuna kadar uzanan aşk, insana heyecan veren, dolaylı olarak kalp atışını değiştiren, mutluluk ya da üzüntü duygusunu doğurabilen bir duygu durumudur.

Kadin 23-06-20 13:51

Bir ilişkide erkeklerin yaptığı 10 tipik hata

Bir ilişkide karşı tarafı anlamak, en az onu sevmek kadar önemli bir etmendir.

Kadin 23-06-20 13:37

Bu yalanları neredeyse her kadın söylüyor! İşte kadınların en çok söylediği yalanlar...

Yalan söylemek genelde erkeklere atfedilen bir özellik olsa da, gün içerisinde kadınlar da pek çok kez beyaz yalan söylüyor. Bazen durumu kurtarmak için, bazense uzun uzun laf anlatmaktan kaçınmak için söylenen yalanların sayısı kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Bu yalanları okuduğunuzda siz de pek çok kez duyduğunuzu ya da söylediğinizi fark edeceksiniz.

Kadin 10-06-20 17:56

Günlük burç yorumları 10 Haziran Çarşamba - Ay, Kova burcundaki ilerliyor!

Bugün burcunuzda sizi neler bekliyor? 10 Haziran Çarşamba için günlük burç yorumları yayında. Ay'ın Kova burcunda olacağı bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar haberimizde. İşte günlük burç yorumları...

Kadin 10-06-20 09:43

Günlük burç yorumları 27 Mayıs Çarşamba - Ay, Yengeç burcunda!

Bugün burcunuzda sizi neler bekliyor? 27 Mayıs Çarşamba için günlük burç yorumları yayında. Ay'ın Yengeç burcunda olacağı bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar haberimizde. İşte günlük burç yorumları...

Kadin 27-05-20 09:14

Dolgu enjeksiyonu estetikleriyle yüzünüzdeki birçok sorun ortadan kalkıyor

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dolgu enjeksiyonu ile yüzdeki hacim eksikliklerine bağlı birçok sorunun giderilebildiğini belirtti.

Kadin 13-05-20 17:49

Çocuğunuz çok mu ağlıyor? Huzursuzluğu gidermek için bu yöntemleri deneyin...

Ebeveynlik yolculuğunun, en zor duraklarından biri ağlama krizleri ile baş etme anlarıdır. Çocukların ağlamaya başlaması ile ebeveynler içgüdüsel olarak bunu durdurmak ister. Çocuğunun yaşına göre oyalama ve ikna etme çabalarıyla şekilden şekle giren ebeveynler, bu huysuz ağlama seansı bittiğinde bitap düşmüş olurlar. Tanıdık geldi, değil mi?

Kadin 06-05-20 13:42

Günlük burç yorumları 7 Nisan Salı - Ay, Terazi burcunda seyahat ediyor!

Bugün burcunuzda sizi neler bekliyor? 7 Nisan Salı için günlük burç yorumları yayında. Ay'ın Terazi burcunda seyir halinde olduğu bugün için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor, neler tavsiye ediliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için günlük yorumlar haberimizde. İşte günlük burç yorumları...

Kadin 07-04-20 09:37

Ebeveynler çocuklarda görülen kaygılarla mücadelede nasıl bir yol izlemeli?

Çocukluk yılları değişimin çok hızlı olduğu yıllar. Çocuklar bu dönemde birçok kaygı ile karşılaşabiliyorlar. Özel Eğitim Öğretmeni ve Psikolog Mine Ağır çocuklarda sık görülen kaygı bozuklukları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kadin 03-04-20 14:51

Burcunuzu bugün neler bekliyor? 7 Ocak 2020 günlük burç yorumları

7 Ocak Salı günlük burç yorumlarınızı okumadan güne başlamayın. 7 Ocak 2020 Pazar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair günlük burç yorumları haberimizde!

Kadin 07-01-20 09:30

5 Ocak 2020 Pazar günlük burç yorumları

5 Ocak Pazar günlük burç yorumlarınızı okumadan güne başlamayın. 5 Ocak 2020 Pazar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair günlük burç yorumları haberimizde!

Kadin 05-01-20 09:10

Sivilceler ruh sağlığını etkiliyor

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayfer Aydın, 'Sivilce kişinin yüzüne ve tüm güzelliğine gölge düşüren bir durumdur' diyerek sivilcelerin ruh sağlığını olumsuz yönde etkilediğini söyledi.

Kadin 13-12-19 11:42

Psikolog seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Psikoterapi insanın hayatını etkileyebilecek deneyimlerden biridir. Psikolojik olarak yaşadığınız sıkıntılar, günlük yaşamdan iş hayatına, aile ilişkilerinden bireysel huzura kadar her alanda etki ediyor olabilir.

Kadin 04-12-19 16:30

Stresin sizi daha fazla etkilediği durumlara dikkat

Psikiyatrist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney stresin kişileri daha fazla etkilediği durumlara dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

Kadin 04-12-19 13:37

Düğün fotoğrafçılarının deneyimlerine göre boşanmanın işaretleri

The Wedding Planner adlı filmde Jennifer Lopez'in canlandırdığı Mary Fiore adlı karakter başkalarının aşklarını evliliğe dönüştüren ancak edindiği deneyimlerden bir evliliğin ne kadar süreceğini kesin olarak bilen bir düğün organizatörüydü. Gerçek hayatta da düğün fotoğrafçılarının bir ilişkinin geleceği hakkında boşanma istatistiklerine sahip olmaları da oldukça ilginç. Peki bu nasıl oluyor?

Kadin 02-12-19 09:57

İşe kendinizi sevmekle başlayın! İşte genç kalmanın püf noktaları

Medikal Estetik Hekimi Dr. Nüket Eroğlu genç görünmek için formülün çok basit olduğunu söyledi. Hayatı seven herkesin belli bir disiplin geliştirerek yaşamına yeni kurallar koyması gerektiğini söyleyen Dr. Nüket Eroğlu, öncelikle insanların kendini sevmeleriyle genç kalmalarının mümkün olabileceğini belirtti.

Kadin 11-11-19 14:48

Erkekler bu soruların cevaplarını merak ediyor! İşte merak edilen 11 soru ve cevapları

Birçok erkek kadınların yaptığı bazı davranışların anlamını anlamakta zorlanıyor. Örneğin kadınların tuvalete neden grup halinde gittiği çantalarında neler taşıdıkları merak konusu. Çoğu erkeğin sormaya cesaret edemediği ancak cevaplarını bilmeye istekli oldukları soruların cevaplarını toplamaya karar verdik. "Kadın davranışlarını" birlikte çözelim.

Kadin 08-11-19 09:38

Botoks sadece kırışıklık için değil aşırı tükürük gibi problemler için de kullanılıyor

Yaşla birlikte oluşan kırışıklıklar; yaşlı, sinirli ve yorgun görünüme neden oluyor. Tekrarlayan kas hareketlerinin yol açtığı bu durum, botoks gibi uygulamalar ile erken dönemde kontrol altına alınabiliyor. Yalnızca kırışıklık için değil çene kemiği sorunlarında da kullanılan botoks; diş sıkma, aşırı tükürük üretme ve ağızdan salya gelmesi gibi sorunların tedavisinde de uygulanabiliyor.

Kadin 07-10-19 11:32

14 Eylül Balık burcunda dolunay

Balık burcunda gerçekleşen dolunayda birçok konunun etkisi altında olacağız. Bakalım hem bireysel hem global olarak bizleri neler bekliyor?

Kadin 11-09-19 08:18

Kaliteli uyku uyuyun, spor yapın, sağlıklı beslenin, genlerinizi BBL ile yenileyin!

Zamanla hormonlarımız yavaşlıyor, cilt kalitemiz bozuluyor, uyku düzenimiz değişiyor ve gizli depresyona giriyoruz. Yaş aldıkça sadece aklımızda sorunlar, takıntılar, pişmanlıklar değil; bedenimizde toksinler, kirler, paslar birikiyor. Yaşlanmanın elbette önüne geçmek mümkün değil ama daha zarif, güzel ve sağlıklı yaşlanmak için neler yapmak gerekiyor, koruyucu kalkanlar nelerdir?

Kadin 21-08-19 11:05