6 ocak güneş tutulması akrep burçlarını nasıl etkileyecek?

6 Ocak Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması hakkında bilmeniz gerekenler

6 ocak güneş tutulması akrep burçlarını nasıl etkileyecek?

Akrep burçları, 6 Ocak günü saat 04:28’de 15 derecede Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması, iletişim kurduğunuz çevreye, kardeşinize, akrabalarınıza ve eğitim yaşantınıza vurgu yapacak. Bu tutulmanın kalitesine baktığımızda nispeten daha olumlu bir tutulma bizleri bekliyor. 15 derecedeki bu tutulma, Satürn ile kavuşum, Neptün ile iyicil bir açı yapıyor. Vega sabit yıldızıyla da kavuşan tutulma derecesi daha olumlu etkileri hayatımıza çekebileceğimizi gösteriyor. Tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, bir yandan da dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Bu tutulmanın etkisiyle Akrep burçları iş hayatında daha aktif ve yoğun olabilirsiniz. Özellikle satış, pazarlama, iletişim ve reklam sektörlerinde çalışanlar bu yoğunluğa daha da fazla hissedebilirler. Tempolu çalışmanızın ileride faydasını göreceksiniz. Güneş tutulmaları yeni başlangıçlar için idealdir. Bugün elde ettiğiniz başarıların meyvesini ileriki zamanlarda toplayabilirsiniz. Satürn’ün kavuşumda olması, disiplinli ve kararlı olduğunuzda her şeyi yapabileceğinizi gösteriyor. Özellikle edindiğiniz yeni çevreler size yeni fırsatlar sunabilir. Bu sebeple davet edilen her yere gitmeye çalışın. Belki iletişim trafiğinizden yorgun düşeceksiniz, belki toplantılara girmekten uykusuz kalacaksınız. Unutmayın, Satürn sabrı sever ve sabırla yaptığınız her şeyde başarılı olacaksınız. Vega sabit yıldızı da yeteneklerinizi ortaya koyduğunuzda bulunduğunuz ortamda parlayacağınızı gösteriyor. Neptün’ün açısı da hayalinizdeki hedefe erişmeniz için sizi destekliyor. Bu tutulma diğer taraftan kardeşinizle ve akrabalarınızla ilgili konularda da yeni bir gelişme yaşayabileceğinizi gösteriyor.

Uzun zamandır süren küslükler varsa artık tatlıya bağlanabilir. Bazı Akrep’ler ise bu tutulmayla birlikte yeni bir eğitime başlayabilir. Yazma yeteneği olanlar varsa yazdıklarını yayınlamasını tavsiye ederim. Bu dönem yazdıklarınız başkalarının ilgisini çekebilir. Tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, agresif durumlar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Özellikle iş hayatınızda vereceğiniz ani tepkiler ileride başınızı ağrıtabilir. Evet, yoğun bir dönemde olacaksınız, bazen kendinize hakim olamayabilirsiniz. En azından sinirliyken konuşmamayı tercih edin. Aynı durum kardeşiniz ve akrabalarınıza karşı olan konularda da geçerlidir. Geçmişte yaşanmış bir durumu tekrardan gündeme getirmek sadece işleri zorlaştırır. Unutmayın Güneş tutulmaları bir yeniay enerjisi taşır. Eskiyi geride bırakmak, yeniye yer açmak için güzel bir fırsattır. Tutulmanın etkisi yaklaşık altı ay sürecektir. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler