KADIN

18 Kasım günlük burç yorumları: Sanat ve estetik konuları gündeme geliyor! 18 Kasım'da burçları neler bekliyor?

Gezegenlerde meydana gelen günlük hareketlere göre duygularımız, davranışlarımız ve yaşamımızda gerçekleşen olaylar farklılık gösterebiliyor. 18 Kasım günü Aslan burçları önemli kararlar alabilir, Oğlak burcunun gündeminde ise davet ve organizasyonlar olabilir. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 18 Kasım 2021 günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları...

18 Kasım günlük burç yorumları: Sanat ve estetik konuları gündeme geliyor! 18 Kasım'da burçları neler bekliyor?

18 Kasım Perşembe gününe Ay Boğa burcunda seyrine devam ederken başlıyoruz. Gökyüzü sabah saatlerinde Ay-Mars karşıtlığı etkisinde olacak. Günün ilk saatleri sinirli ve gergin olabiliriz. Gün genelinde ise gerçekleşen Merkür-Neptün üçgeni nedeniyle ilham ve yaratıcılık isteyen işlerle ilgilenebiliriz. Bugün Koç burçlarının harcamaları artabilir. Yengeç burcu ise aşk ve arkadaşlık ilişkileriyle ilgilenebilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

KOÇ BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde harcamalar artabilir, finansal ortaklıklarla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Alım-satım konularıyla ilgili aktif bir süreç olabilir. Riskli yatırımlara girerken dikkatli olma zamanı.

BOĞA BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde sevdiklerinizle bir araya gelebilir, ilişkilerinizde daha açık konuşmalar yapabilirsiniz. Duygular, gerçek düşünceler dile getirilebilir. Akşam saatlerinde romantizm artabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde günlük rutininizin dışına çıkabilir, alternatif planlar ve organizasyonlar yapabilirsiniz. Beslenmede dengesizlikler ve aşırılıklar ortaya çıkabilir. Bazı saklı duygular içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde aşk ve arkadaşlık ilişkileri ön planda olacaktır. Sosyal bir gün geçirebilir, sevdiklerinizle keyifli davetlere katılabilirsiniz. Aşk hayatınızda derin duygular ve yüksek tutkular hakim olabilir.

ASLAN BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde hayatınızla ilgili önemli kararlar almaya götürecek önemli deneyimler içerisinde olabilirsiniz. Bazı konularda içsel bir aydınlanma ve fark ediş yaşayabilirsiniz. İnatçılıklara açıksınız.

BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde sezgileriniz, mantığınız ve iç sesiniz daha çok konuşabilir. Kendi kendinizi doldurabilir veya manipülatif davranabilirsiniz. İğneleyici ve eleştirel konuşmalardan kaçının.

TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde harcamalar, ödemeler, hediyeler ve sürprizler gündeme gelebilir. İlişkilerinizde finansal paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Partnerlik ilişkinizde ise tutkular ve arzular öne çıkabilir.

AKREP BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bir süredir bastırdığınız, içinizde tuttuğunuz duygu ve düşünceleri dile getirebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili bir cesaret gösterebilir, tamam veya devam durumları içinde olabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Güne etkileyici rüyalarla başlayabilir, uyku kalitenizin gün içindeki enerjinize etkisini daha fazla hissedebilirsiniz. Beslenmede aşırılıklara kaçabilir veya mevcut bir aşırılığı kesmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle davetlere ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili daha korumacı ve besleyici olabilirsiniz. Beklemediğiniz yerlerden şans sizi bulabilir.

KOVA BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde her duygu ve düşüncede aşırıya kaçmaya karşı dikkat edin. Abartılı söylemler, büyük sözler ve kuruntular ilişkilerinize ve karmanıza negatif etkilerle yansıyabilir. Kendinize güvenmek yeni kapılar açabilir.

BALIK BURCU YORUMU
Bugün Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde duygusal teklifler yapabilir, duygusal bir teklif alabilirsiniz. Kısa ve keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olma arzunuz artabilir, uzaktaki kişilere özlem duyabilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön