MAGAZİN

Hakan Ural: Üç tane oy için sesini çıkaramıyorsan...

Hakan Ural sosyal medyada gündem oldu. Şehitlerimizin ardından bir açıklama yapan Ural "Halen PKK diyemiyorsan, devletin verdiği mücadeleye laf ediyorsan namertsin" dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri Gara bölgesine operasyon düzenledi, terör örgütü PKK ise operasyon sürerken elinde tuttuğu 13 vatandaşımızı katletti.

Türkiye'nin yüreğini dağlayan bu haberlerden sonra Hakan Ural canlı yayında isyan etti. Hakan Ural şehitlerimizin acısıyla ilgili yaptığı konuşmayla Twitter'da en çok konuşulan isimler arasına girdi.

Ural açıklamasında "Askerini şehit ediyorlar, polisini şehit ediyorlar, öğretmenini şehit ediyorlar, doktorunu şehit ediyorlar, sokaklarda bomba patlatıyorlar, halen PKK diyemiyorsan, devletin verdiği mücadeleye laf ediyorsan namertsin" dedi.

"Üç tane oy için sesini çıkaramıyorsan namertsin" diyerek sözlerine devam eden Hakan Ural "Ağız dolusu bir PKK deyin kınayın ölmezsiniz" diyerek sessiz kalanlara kızdı.

Hakan Ural sözlerine "CHP'liden İyi Partilisine kim varsa kınasın" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
sevgili Hakan URAL, meseleyi chp ye iyi partiye bağlıyorsan sende TÜRK kamuoyundan çok uzaktasın. çok değil 5-10 sene geriye bi bak gerçekler orada. net görürsün
@yavuz_ali_1969 boş yapma tabi ki chpyi iyi partiyi eleştirecek hdpye çanak tutan kim var şuanda az bile söylemiş işinize gelmeyince hemen karalamaya çalışın milleti
sende çok uzaksın kamuoyuna. o dönem hiç denenmemiş bir uzlaşı programı vardı. şimdi ise vatan hainleri ile savaş var. o dönem de chp li bazı vekiller pkk ile kolkolaydı. şimdi devletin verdiği mücadeleye karşı çıkıyorsun. çıkarların uğruna terörist deyip lanetleyemiyorsun. bu vatan hainliğinden başka birşey değildir. demek istediğim şeyin siyasetle alakası yok . partinin ne olduğu önemli değil ortak amaç vatansa ben her görüşe saygı duyarım. amaç partizanlıksa, kusura bakma bazen partizanlık insanı kör eder vatan haini olursun haberin olmaz. sadece biraz vatan sevginiz olsun. vicdanınız olsun
adamsın
helal olsun sana hakan ural
Geri Dön