MAGAZİN

Halil Sezai olayında yeni görüntü! Elinde baltayla...

İstanbul Tuzla'da komşusunu dövdüğü gerekçesiyle tutuklanan Halil Sezai'ye ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Sezai'nin avukatları tarafından mahkemeye sunulan görüntülerde Hüseyin Meriç'in elinde baltayla Sezai'nin evine gelerek tehdit ve hakaretlerde bulunduğu iddia edildi.

Tuzla'da 15 Eylül sabahı komşusu Hüseyin Meriç'i darp ettiği gerekçesi ile tutuklanan Halil Sezai Paracıkoğlu'nun avukatları, tutukluluğa itiraz ettiler.

-halil-sezainin-avukati-bu-goruntulerle-tahliye-istedi_4828_dhaphoto2

AVUKAT İTİRAZ DİLEKÇESİ İLE YENİ GÖRÜNTÜLER SUNDU

Sezai'nin avukatları Ahmet Gürel ve Mustafa Can Güler, Sulh Ceza Hakimliği'ne sundukları itiraz dilekçesine ek olarak yeni görüntüler de sundular.

-halil-sezainin-avukati-bu-goruntulerle-tahliye-istedi_4828_dhaphoto1

Avukatların iddiasına göre, Hüseyin Meriç elinde balta ile 15 Eylül tarihinde saat 23.51'de Halil Sezai tarafından program için kullanılan evin önüne geliyor. Bir süre burada bekleyen Hüseyin Meriç, daha sonra geri gidiyor. Olay ise 15 Eylül günü sabah saatlerinde meydana gelmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
İhtiyar sabah dayak yemiş gece sinirle gelmiş belli ki bu yapılan adiliği ve vandallığı işlenen suçu ortadan kaldırmaz. Kaldı ki halil sezai nin işlediği suç bu görüntülerden çok çok önce gerçekleşti. sonradan yapılan fiiller önceden işlenen suçun ve suçlunun affına sebep değil. Aksine işlenen suça karşılık oluşan öfkeden kaynaklı bir durumdur.
türkiyedeki adalet gösterişten ibarettir başka biri olsa yüz sefer serbest bırakılmıştı ve bırakılıyorda kimse kimseyi kandırmasın
kamera kaydını iyi gösterde herkes anlasın bu foto montajla hakim ve sezai kenndisini kandıra bilir
@fayatkaradag Görüntü bilgisayar monitöründen izlenirken çekilmiş o yüzden net değil orjinal görüntü gerçek ise zaten yayınlanacaktır.
Geri Dön