MAGAZİN

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in Maldivler kaçamağı! Hayranları yakaladı

Haklarında çıkan aşk haberlerini sürekli yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, baş başa Maldivler tatilinde görüntülendi. İkili hayranlarına yakalanınca yakayı ele verdi.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in Maldivler kaçamağı! Hayranları yakaladı

Haklarında sürekli olarak aşk haberleri çıkan ve her fırsatta bunu yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in Maldivler kaçamağı!

Rol aldıkları 'Sen Çal Kapımı' dizisinin sezon finali yapmasının ardından ünlü oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Maldivler tatilinde hayranlarının objektifine yakalandı.

hande-ercel-4-QOR8

BAŞ BAŞA TATİL

Instagram'daki 'gossipgirl' adlı magazin hesabına ulaştıran görüntülerde ilişkilerini her fırsatta yalanlayan ama yedikleri içtikleri de ayrı gitmeyen Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in Maldivler'de baş başa tatil yaptığı görünüyor.

0x0-1618806949419

Kerem Bürsin'in son paylaşımı da iddiaları destekleyen türden.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
millet saçma sapan dizilerini izlesin bunlarda onların sırtından çuval dolu para kazansın ve tatilini krallar gibi yapsın..,!!!
Bölüm başına 200-300 bin TL alıyorlar. Millet iyi kötü demeden mal mal izliyor. Bunlar da paraya para demiyor.
Eş değiştirmenin adı tatil olmuş arkadaşlık olmuş yarın öbürgün ikiside başka birileriyle rezalete devam ederler. Suç onlarda değil bizde biz bunlara bu ahlaksızlıkları yapmaları için para kazandiriyoruz bizim paramızla tatil adı altında alanen fuhuş bu ve buna brnzer ahlaksızları izlemeyerek protesto etmek elimizde ..
Hayırlı işler kardeş !!!
Geri Dön