MAGAZİN

Hande Erçel'in partneri belli oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda final yaparak ekrana veda eden Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlayan başarılı oyuncu Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Hande Erçel'in partneri belli oldu

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Erçel yeni bir yaz dizisinin kadrosuna katıldı.Hande Erçel, Haziran ayında izleyiciyle buluşması hedeflenen ve Bi Yapım imzası taşıyan 'Aşk Laftan Anlamaz' dizisinin kadrosuna girdi.


Gecenin Kraliçesi ve Tatlı Küçük Yalancılar'la tanıdığımız Burak Deniz'in Aşk Laftan Anlamaz'ın erkek başrol oyuncusu olması bekleniyor.

Instagram'dan dizinin casting direktörü ve dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar'ı takip etmeye başlayan Burak Deniz'in yakın zamanda bir diziyle döneceğini belirtmesi de iddiaları güçlendiriyor

Burak Deniz Kimdir?

20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Burak Deniz, ilk, orta ve lise eğitimi sonrasında üniversite eğitimini de İstanbul'da almıştır. Halen aktif yaşamına İstanbul'da devam etmekle birlikte dizi ve oyunculuk konusunda çeşitli projelerde de yer almaktadır. Kariyerine ilk olarak 2011 yılında Kolej Günlüğü isimli yapım ile adım atan Deniz, bu projede öne çıkan isimlerden birisi olmuştur.

2013 tarihinde Kaçak dizisi ile ekranlara dönüş yapan başarılı oyuncu bu dizide Burak Topçuoğlu isimli karaktere hayat vermiştir. 2014 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve 2015 yılında final yapan Medcezir dizisinde ise canlandırdığı Aras karakteri ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler