MAGAZİN

Hazal Kaya'dan oğlu Fikret Ali set arkası paylaşımı

Setlere geri dönen Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi de yanında götürdü. Yeni filminin çekimlerine başlayan Hazal Kaya, makyaj yapılırken kucağında bebeğinin olduğu fotoğrafı Instagram'dan paylaştı. Hazal Kaya'nın fotoğrafına çok sayıda ünlü isim ise övgü dolu yorumlar yaptı.

Hazal Kaya'dan oğlu Fikret Ali set arkası paylaşımı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Onur Tuna ve Enis Arıkan ile başrolleri paylaşacağı Benden Ne Olur filminin çekimlerine başlandı.

"ÇALIŞAN ANNE 4. SEZON"

Uzun bir aradan sonra sete çıkan Hazal Kaya, çekim için hazırlıklar yapılırken Instagram hesabından minik oğlu Fikret Ali’nin kucağında olduğu bir fotoğraf paylaştı. Kaya paylaşımına "Çalışan anne 4. sezon" notunu düştü.

Henüz 9 aylık olan Fikret Ali’nin annesine makyaj yapıldığı sırada çekilen bu fotoğrafa annesine hayranlıkla baktığı anlar gözlerden kaçmadı.

hazal

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

Kaya'nın paylaşımı kısa sürede yüz binlerce beğeni ve yorum aldı. Çok sayıda ünlü isim ise paylaşıma övgü dolu yorumlar yaptı. Bizim Hikaye dizisinde birlikte rol aldığı Burak Deniz'le birlikte Aslı Enver, Şükran Ovalı, Songül Öden, Selin Şekerci gibi çok sayıda oyuncu fotoğrafa yorum yaptı.

yorum1

yorum2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler