MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hazal Kaya Mükremin Gezgin'i savunup Bergüzar Korel'e sert çıktı! Hemen sildi yeni paylaşım yaptı

TikTok'ta kendisine 9 aydır hamile gibi gösteren ve son olarak da elinde bebekle poz veren Mükremin Gezgin'e tepkiler yağarken Hazal Kaya'dan ilginç bir paylaşım geldi. Hazal Kaya, Mükremin Gezgin'i savunarak Ayşe Arman ve Bergüzar Korel'e sert çıktı. Kaya paylaşımını daha sonra sildi. Hazal Kaya daha sonra yeni paylaşım yaptı.

Hazal Kaya Mükremin Gezgin'i savunup Bergüzar Korel'e sert çıktı! Hemen sildi yeni paylaşım yaptı

Sosyal medya TikTok'ta fenomen olan Mükremin Gezgin'i konuşuyor. Yeni doğan bir bebekle pozlarını paylaşarak doğum yaptığını söyleyen trans birey Mükremin Gezgin büyük tepki çekti. Hem hesabı kapanan hem de soruşturma başlatılan fenomene Ayşe Arman ve Bergüzar Korel sert çıktı. Mükremin Gezgin bir açıklama yaparak kendini savunurken oyuncu Hazal Kaya da fenomene destek çıktı.

Hazal Kaya Mükremin Gezgin'e verilen tepkiyi anlamadığını söyleyerek "Böyle tahammülsüz bir yerde ona gülen insanları eğlendirmeyi başardı. Ne oldu bu kadar mevzu yaratacak? Ben bir şey mi kaçırdım? İsim verip hedef göstererek elinize ne geçiyor? Mükrem'in başına bir şey gelmesi halinde bu sorumluluğu almaya hazır mısınız?" diyerek isyan etti.

ütatküak

Ayşe Arman ve Bergüzar Korel'e tepki gösteren Hazal Kaya paylaşımını daha sonra sildi.

Hazal Kaya paylaşımı gündem olunca yeni bir paylaşım yaptı ve şunları yazdı;

"Neyse ben de öfke ve tahammülsüzlükle bir paylaşım yaptım, eleştirdiğim şeye dönüşmek istemediğim için de sildim."
mukremin-e-sahip-cikarken-berguzar-korel-ve-ayse-15004072_5212_m

Vitrin


En Çok Aranan Haberler