SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hem Fenerbahçe Hem Beşiktaş istiyordu! Jose Mourinho ilk kez açıkladı... "Karar verme vakti geldi"

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündeminde olan tecrübeli çalıştırıcı Jose Mourinho yaptığı açıklamada iki ekibin de kendisine olan ilgisini doğrularken "Karar verme vakti geldi" sözleriyle herkesi heyecanlandırdı. İşte detaylar...

Hem Fenerbahçe Hem Beşiktaş istiyordu! Jose Mourinho ilk kez açıkladı... "Karar verme vakti geldi"

Hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş'ın takımın başına getirmek istediği Jose Mourinho, kendisine gelen teklifler hakkında ilk kez konuştu. Tecrübeli teknik adam "Fenerbahçe ve Beşiktaş, sizi teknik direktör olarak görmek istiyor. Ne söylersiniz?" sorusuna yanıt verdi.

"TÜRKİYE'DEN TEKLİF VAR!"

deb6ed09308d46e1a74908605bc75bd5

Jose Mourinho, "Bir karar vermem gerekiyor. Şu ana kadar saygısızlık yapmamak için benimle görüşmek isteyen kulüpleri dinledim sadece. Yalnızca Türkiye'den önemli takımlar değil, hem Suudi Arabistan'dan hem Avrupa'dan başka kulüplerle de görüştüm." ifadelerini kullandı.

"MASAYA KOYUP DÜŞÜNMELİYİM"

newFile

Portekizli teknik adam, "Her şeyi görüp masaya koyup düşünmeliyim. Hayatımda, kariyerimde yer alan ve benim için önemli olan insanlarla da konuşmalı, danışmalıyım." dedi.

"KARAR VERME VAKTİ GELDİ"

huseyin-yucel-mourinho-besiktasa-gelmeyi-kabul-etti-g1yg

Mourinho, "Birkaç hafta içerisinde bir karar vermem gerekecek. Çünkü artık karar verme vakti geldi." açıklamasıyla sözlerine son verdi.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler