SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hikmet Karaman birdenbire ağlamaya başladı! Röportaj sırasında...

Hikmet Karaman, Trabzonspor'u eledikleri maç sonu konuştu. Maç sonrası ve röportaj verirken gözyaşlarını tutamayan tecrübeli çalıştırıcı, takımını tebrik etti. Karaman, "Oyuncularımızı kutlamak lazım. 1. dakikada geriye düşüp maçı çevirmek hem de ilk maçı kaybetmişken büyük bir iş. Berna Başkan'a dikkat çekmek istiyorum. Bu kadar kısa sürede bu duruma gelmek kolay değil." diye konuştu.

Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, Trabzonspor'u eleyip Türkiye Kupası'nda finale yükseldikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. Açıklamalar yaparken gözyaşlarına hakim olamayan Hikmet Karaman, duygusal anlar yaşadı.

"KISA SÜREDE BU DURUMA GELMEK KOLAY DEĞİL"

FSbEI8LXwAA3GWV

Karaman Trabzonspor'u eleyerek büyük iş başardıklarını belirterek, "Oyuncularımızı kutlamak lazım. 1. dakikada geriye düşüp maçı çevirmek hem de ilk maçı kaybetmişken büyük bir iş. Berna Başkan'a dikkat çekmek istiyorum. Bu kadar kısa sürede bu duruma gelmek kolay değil." diye konuştu.

"OYUNCULARIM BİR DÖNEM HAK ETMEDİKLERİ TEPKİYLE KARŞILAŞTI"

FSbEU39WUAAyF3X

Oyuncularına devrenin ardından geriden gelerek maçı çevireceklerini söylediğini belirten Karaman, "İlk devre 2-1, 3-1 bitmeliyken mağlup girdik. Oyuncularıma sezon genelinin aksine bu sefer biz geriden geleceğiz dedim. Bir Anadolu takımı olarak Fenerbahçe'yi, Beşiktaş'ı deplasmanda eliyorsun, o arada ligde de zorlu maçlara çıkıyorsun. Oyuncularım bir dönem hak etmedikleri tepkiyle karşılaştı." açıklamasını yaptı.

"MANCHESTER CİTY BİLE KAYBETTİ ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE"

558a06e9-e1e6-4555-bdb5-8403a28fb991

Kendilerine yapılan eleştirilerle ilgili ise deneyimli teknik adam, "Futbolun başarısı '30 puanı öne geçip kaybetti' diyerek ölçülmez. O arada kimlere kaybetmişiz ona bakmak lazım. Manchester City bile kaybetti Şampiyonlar Ligi'nde. Taraftarlarımıza da yarattıkları atmosfer için teşekkür ederim." diye konuştu.

"MESELE OYUNCULARIMIZIN 1-0'DAN SONRAKİ REAKSİYONU"

FSbDHp4WQAMG22n

Karaman takımlarına galibiyeti getiren unsurun 1-0'dan sonra gösterdikleri reaksiyon olduğunu belirterek, "Oyuncularımız müthiş iş yaptı, taraftarlarımıza, yönetimimize, tüm Kayseri'ye teşekkür ediyoruz. Bugün maçın başka bir senaryosu da olabilirdi ancak mesele o değil. Mesele oyuncularımızın 1-0'dan sonraki reaksiyonu." sözlerini kullandı.

Hikmet Karaman son olarak Trabzonspor'un iyi oynayamadığını değil, rakiplerini kendilerinin oynatmadığını belirterek açıklamalarını tamamladı.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler