SPOR

Igor Tudor'dan Selçuk İnan'a mesaj

Taraftarların yoğun eleştirileri sonrası konuşan ve “Ben sadece adamlık yaptığımı düşünüyorum” diyen Selçuk İnan’a bu kez de teknik patron Tudor sahip çıktı.

Igor Tudor'dan Selçuk İnan'a mesaj

Öğrencisiyle dünkü idmanda bir araya gelen Hırvat hoca, “Eleştirileri sakın kafana takma. Daha fazla şans bulacaksın, formanı alacaksın. O zaman daha iyisini ortaya koyup tüm eleştirileri susturacaksın. Bunun dışında bir şey düşünmene gerek yok. Takımın daha iyi yerlere gelmesine odaklanmalısın. Önümüzde çok zorlu bir sezon var ve sana çok ihtiyacımız olacak. Sen bu takımın en önemli parçalarından birisin” diyerek Selçuk’a destek vermeye çalıştı.

(FANATİK)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
selçuk gs kaptanıdır ya çok üstüne gidiliyor 90 da gol olsaydı baştacı yapardınız
@dogan_1991_dhise ATSAYDI İYİ OLURDU AMA SELÇUK HAKKINDA FİKRİMİZ AYNI OYUNA GİRDİĞİ ANDA 150 KM İLE GİDERKEN ANİDEN FRENE BASMAK GİBİ ..KANSER ETCEK BİZİ BİR FUTBOLCUYA TOP BU KADAR YAKIŞMAZ
hocam o dediğin 3 sezon önceydi ben umudu kestim artık selçukdan
@hasan_m2001 sen kimsin lan kim skler seni?
DESTEĞE DEVAM ET AMA SAKIN OYUNA ALMA HOCAM..
en doğru çözüm ,en güzel yorum.
Selçuk 90 da o golü asla atmazdı, atarsa bileti o zaman kesilirdi.mevcut yönetimi başarısız göstermek için çabalıyor. Bazıları da çıkmış selçuğu yedirmem diyor. Bence, Selçuklu beraber onlarda gitsin daha fazla Galatasaray a zarar vermesinden.
aman oyuna almada,kenarda otursun kahve içsin ,tolga da gomis in arkasında daha başarılı, sol açıkta kayboluyor ,antalyadaki gibi,açıktadaki ,oynayan suratlı,daha esnek ve kıvrak olmalı,belhanda ona göre daha iyi orda veya yer değiştirmeliler sürekli,geride yardım gerekli .
bazı gutbolcular biraz zaman geçince kendilerini kulüpten büyük görüyolar selçukda onlardan biri takımda çeteleşmeler oynayacak futbolcu tercihleri neler yazıldı hakkında adam bana göre pas atmayarak drogbayı yedi be bakın ardada aynı barcelonada yedek haliyle milli takımın primini belirlemeye kalktı sonra da milli takımı bıraktım dedi milli takım bırakılmaz milli takımdan davet alınır sen kimsinki bırakıyomuş
Diğer Haberler