SPOR

"İleride daha güzel başarılara imza atacağım"

Laser 4.7 Dünya Şampiyonası'nda 7. olan milli yelkenci Batu Özonur: "Gelecek dünya şampiyonasında daha iyi derece alacağıma inanıyorum"

Polonya'da düzenlenen Laser 4.7 Dünya Şampiyonası'nda 7. olan milli sporcu Batu Özonur, gelecek dünya şampiyonasında daha iyi derece alacağına inandığını belirtti.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi sporcusu Batu Özonur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir yıldır Laser 4.7 sınıfı sporcusu olduğunu söyledi

Yelken sporuna 6 yaşında başladığını ifade eden Özonur, şunları kaydetti:

"Bu sınıfta ilk kez katıldığım dünya şampiyonasında bu dereceyi elde ettiğim için mutluyum. Erkekler kategorinde 280 sporcu yarıştı. Gelecek dünya şampiyonasında daha iyi derece alacağıma inanıyorum. İleride daha güzel başarılara imza atacağım. Bunun için de antrenmanlarıma devam ediyorum."

Özonur'un antrenörü Volkan Acele ise Türkiye'de yelken sporunun giderek geliştiğini ve milli sporcuların uluslararası başarılar elde ettiğini bildirdi.

Polonya'da 9-17 Temmuz'da düzenlenen şampiyonada milli sporculardan Doruk Demircan da 6. olmuştu.

"İleride daha güzel başarılara imza atacağım"

- Laser 4.7 Dünya Şampiyonası'nda 7. olan milli yelkenci Batu Özonur: "Gelecek dünya şampiyonasında daha iyi derece alacağıma inanıyorum"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler