MAGAZİN

İrem Derici'den 'Seks her yaşta önemli mi' sorusuna güldüren yanıt

İrem Derici'den 'Seks her yaşta önemli mi' sorusuna güldüren yanıt

"Mastürbasyon yaparken anneme yakalandım" itirafıyla dikkat çeken İrem Derici hayranlarıyla soru cevap yaptı. Gelen seks sorusuna Derici'nin verdiği yanıt güldürdü.

Sosyal medya paylaşımları ve polemikleriyle gündem olan İrem Derici takipçileriyle soru cevap yaptı. Yine verdiği yanıtlarla olay olan Derici'ye gelen seks sorusu ise güldürdü.

Bir takipçisi İrem Derici'ye "Seks her yaşta önemli mi" diye sordu. İrem Derici'nin yanıtı ise Haydar Dümen'li oldu.

eaeaeae

Exxen'de yayın yapmaya başlayan Hasan Can Kaya'nın konuğu olan İrem Derici açıklamalarıyla olay olmuştu. Derici mastürbasyon yaparken annesine nasıl yakalandığını anlatarak sosyal medyanın gündemine girmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Edepsiz olmak, aç olmaktan, susuz kalmaktan, kimsesiz olmaktan daha kötüdür. Edepsizlik temizlenmesi mümkün olmayan bir kara leke gibidir. Edep ile yaşamak yarınlara aktarılabilecek en büyük mirastır.
evet ama sizin edepsizlikten anladığınız yanlış millettin parasını çalanları, hayatıyla oynayanları, canını hiçe sayanları edepsiz olarak görmezsiniz. Ama konu cinselliğe gelince yaygarayı basarsınız. Ha bu arada böyle haberlere de belki fotoğraf vardır umuduyla girer foto bulamayınca da edepsiz dersiniz.
Ahlaksız terbiyesiz kadın
Terbiyesizin önde gideni magazin sanatçısı. bukadar net.
Geri Dön