İrem Sak uzay yorumlarıyla güldürdü! 'Beykoz'dan bile yakın'

Elon Musk tarafından kurulan SpaceX'in 'Crew Dragon' isimli uzay mekiğiyle ilk insanlı uçuş denemesi gerçekleştirildi. Bu tarihi anı canlı olarak internet üzerinden takip eden oyuncu İrem Sak, yaptığı esprili paylaşımlarla dikkat çekti.

İrem Sak uzay yorumlarıyla güldürdü! 'Beykoz'dan bile yakın'

Dünyanın kilitlendiği uçuş denemesini takip eden isimlerden biri de oyuncu İrem Sak oldu. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Sak, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla bu ana tanıklık ederken aynı zamanda oyuncu Tom Cruise’un yörüngede film çekmek istediğini duyunca bu konuda esprili yorumlar yapmaktan da geri durmadı.

Uzayda set ortamının nasıl olacağına dair tespitlerde bulunan Sak, karavan sağlanması ve kahvaltı saatinin çok erken olmaması durumunda uzayda sete gitmeyi kabul edebileceğini söyledi. İlk başta uzaya gitmenin çok zahmetli ve uzun süreler alan bir yolculuk olduğunu düşünen İrem Sak, sonrasında astronotların sadece on dakika süren bir yolculuk ile uzaya çıktıkları bilgisini paylaşarak “Beykoz’dan bile yakın” şeklinde esprili bir yoruma imza attı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
kırmızı başlıklı füzeler. spaceX gibi fırlat füzelerini canlı yayın izleyicin olalım...
valla pek izlenecek bişey yok. bu Abd uzaya yıllardan beri gider ortada bişey yok. tek yalnız olabilecek olan uzayda koloni kurmak ki o da 30-40 yıl sonra ve milyon dolarlıkların işi. ilaveten uzay turizmi de aşırı zenginlerin işi. uzayı sadece askeri savunma olarak değerlendirip Türkiye olarak bişeyler yapmalıyız
Sağanak yağmurda taşan dereler geldi aklıma
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler