YURTHABER

İş Adamı Yusuf Aksaç’ın Mutlu Günü

Malatya’da iş adamı ve AK Parti il yönetim kurulu üyesi Yusuf Akaç, oğlu Mehmet’i düzenlenen...

İş Adamı Yusuf Aksaç’ın Mutlu Günü

Malatya’da iş adamı ve AK Parti il yönetim kurulu üyesi Yusuf Akaç, oğlu Mehmet’i düzenlenen mevlit ve düğün programı ile evlendirdi.

Reyyan Düğün Salonu’nda düzenlenen programa, AK Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Atay, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi, AK parti yöneticileri, bazı belediye başkanı, sivil toplum örgütü ve mesleki teşekkül temsilcileri, Aksaç ve Demirkol aileleri ile kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Mevlit okunması ve davetlilere yemek ikram edildiği programda Mehmet Aksaç ile Özlem Aksaç (Demirkol) düğün programından dolayı davetlilere teşekkür eden iş adamı ve AK Parti il yönetim kurulu üyesi Yusuf Akaç, “Cenab-ı Allah herkese evladını evlendirme mutluluğu tattırsın” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
şu resme bak,karacarşafa bak,birde parti başkanı ailesi olacak.vah malatyam vah,bu zihniyetin elinde kalmışsan vahkide vah.hepimizin anası,bacısı var başörtülü.AK parti başkanının düğününde karacarşaflı görüntü hoş değil,hangi devirde yaşıyoruzya,YAZIKLAR OLSUN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler