İsimsizler sezon finali incelemesi: Son bölümde Dayı Savcı'yı öldürebildi mi?

İsimsizler sezon finali bugün gösterimdeydi. Dizinin son bölümü kesin olarak sezon finali formatında yayınlandı ve yeni sezonda da izleyicisiyle buluşacak. Dizinin sezon finali, nefes kesici sahnelere ev sahipliği yaptı. Dayı, Fuat ile birlikte helikopterle Ankara'ya gitti ancak başlarına büyük bir bela geldi. İsimsizler sezon finali incelemesi ve final bölümü izleme linki, haberimizde bulunabilir.

İsimsizler sezon finali incelemesi: Son bölümde Dayı Savcı'yı öldürebildi mi?

Fatih ve Dayı, İsimsizler sezon finalinde, Fuat'ı bildiklerini anlatması için helikopterle Ankara'ya götürmeye karar verdi ancak Savcı Zeki bu duruma engel olmaya çalıştı. İsimsizler , sezon finali itibariyle içlerindeki hainin Afran olduğunu öğrendi. Afran'ın ifşa olmasıyla işler daha da içinden çıkılmaz bir hal aldı.

İsimsizler 12 Haziran Pazartesi yayınlanan sezon finalinde; Yıldız'ın kaçırılmasıyla işler sarpa sardı ve pek de çözülecek gibi değil. Kardeşi Dicle'yi almak için karşılığında Yıldız'ı kaçıran Berfin, sezon finalinde kendi başına aldığı bu kararla başta Gözcü olmak üzere örgütün de tepkisini çekti. Öte yandan Fatih, Yıldız’ı bulmak üzere sınırın diğer tarafında ekibiyle buluştu. Fatih'i durdurmak üzere harekete geçen Savcı ve Sinan ise sezon finalinde beklenmedik bir durumlar karşı karşıya kalarak, Fatih'e engel olamadı.

İSİMSİZLER SEZON FİNALİNDE BERFİN DEHŞETE DEVAM EDİYOR; YILDIZ KAÇIRILDI!

İsimsizler dizisinde, Berfin tarafından kaçırılan Yıldız'ın hayatı tehlikeye girdi! Yıldız'ın ölüp, ölmediği detayı ise sezon finalinin ardından yayınlanacak promo videosunda veya yeni sezonda belli olacak
Fatih ve ekip, Dayı’ya engel olamadı ve Dayı tetiği çekti. Sezon finalinde Dayı’nın silahını ateşlemesi, İsimsizler ekibinin başına gelecek felaketlerin de başlangıcı oldu.

BERFİN, SEZON FİNALİNDE TAM BİR FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİKTİ

İsimsizler ekibinden olan ve sonradan diğer tarafa çıkan Berfin, ailesini katleden kişinin Bozan olduğunu öğrendi. Bozan, Berfin’e infaz emrini verenin Gözcü olduğunu söyledi. Berfin, Gözcü ile hesaplaşırken, Bozan ise kendisini ele veren Heja’nın peşine düşer.
İsimsizler sezon finalinde, Virankaya’da olaylar her cephede alevlenir. Fatih, arkadaşlarının birer birer korkunç olaylara kurban gidişine engel olmaya çalışırken, kendi başına gelecek esas büyük felaketin farkında değildir.
Sinan, sınırı geçmekte olan Fatih’i vurmak üzeredir ki karşısına hiç hesaplamadığı büyük bir engel çıkar. Savcı Zeki ve Sinan bir kere daha Fatih’i ellerinden kaçırırlar. Fatih, Yıldız’ı bulmak üzere sınırın diğer tarafında ekibiyle buluşurken Afran ise Gözcü’nün emriyle kızını vurmak üzere yanına gider. Ancak Yıldız orada değildir.

İSİMSİZLER SEZON FİNALİ İZLE!

Bir tarafta Fatih ve ekibi diğer tarafta Afran, Gözcü’nün adamlarından önce Yıldız’a ulaşmak için büyük bir mücadele verdiler. Ancak karşılarında büyük bir engel daha vardır; sezon finaline damgasını vuran Berfin. Acımasız yüzüyle bir kere daha Fatih’in karşısına çıkan Berfin ise kendini kurtarmak için Yıldız’ı feda etmeyi göze aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler