Işın Karaca'yı çıldırtan görüntü! 'Pes diyorum'

Yarım saatliğine markete çıkan şarkıcı Işın Karaca, dün İstanbul'da gördüğü bir manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Işın Karaca'yı çıldırtan görüntü! 'Pes diyorum'

Sevgilisi ile birlikte yurt dışından geldikten sonra kendisini karantinaya almadığı yönünde eleştirilen, sosyal medya paylaşımları ile bu iddiayı yalanlayan Işın Karaca, sokakta rastladığı bir manzara karşısında şoke oldu.

Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ölümlere neden olan koronavirüs ile mücadele kapsamında dikkatli hareket eden ve bu konuda mesajlar veren şarkıcı, sokakta gördüğü bir minibüsün görüntüsünü paylaştı. Işın Karaca, insanların adeta üst üste yolculuk etmeye çalıştığı minibüsün fotoğrafını çekti.

isin-karaca-145447FK

"Tamam! Anlıyorum. Sokağa çıkmama yasası gelmeden işine gidecek olanlar gidecek de bu nedir kardeşim! İnsan hayatı bu kadar basit olmamalı! Bu fotoğraf bu sabah çekildi!nBugün yarım saatliğine markete çıktık ve ben gerçekten 'pes' diyorum bize! Genç/yaşlı demeden, maşallah herkes sokakta! Sanırım corona virüsü bu tiplere uğramıyor! Minibüslere acilen denetim gelmeli"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
sayın IŞIN KARACA siz ünlüler yıllardır hazır para yiyerek bazılarınız villalarında bazılarınız yalılarında otururken insanımızın yıllardır bu görüntüde olduğunu bilmiyordunuz..ne zamanki herkese hastalık dolayısıyla evlerine kapandı sizler ancak o vesileyle dışardaki insanlarımızın halini gördünüz..ben fotoğrafçıyım aylık dükkanımın gideri 3900 tl evimin ise gideri faturalarla birlikte 3500 tl şimdi ben oturup dükkanımı açmayayım ne yapayım..ALLAH kimseyi böyle bir günde o MİNÜBÜSTE YER ARAMAYA muhtaç etmesin..kimse böyle birgünde o münübüste sıkışarak gitmekten memnun deyil..
fotoğrafçı kazancı bayağı iyimiş Allah daha çok versin. Biz ne yapacağız peki askeri ücretli
Allah daha çok versin Fotoğrafçılık yapan arkadaşa da peki biz ne yapacağız Asgari ücretli çalışanlar
tabi senin altında son model araban, geçim derdin yok herşeyin var..ozaman bunların ihtiyaçlarını sen karşılada sonra evde kalın de..
sende direksiyondayken eline telefonu almışsın. E o nolacak şimdi? Harbiden ilginciz hepimiz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler