SPOR

İspanya'da gündem UltrAslan

UltrAslan İspanya'nın en ünlü spor programına konu oldu.

İspanya'da gündem UltrAslan

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ile karşılaşan Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, İspanya'da yayınlanan ve en çok izlenen spor programlarından Punto Pelota tarafından mercek altına alındı.

Geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşma için Madrid'e gelen taraftarların arasına sızan bir İspanyol gazeteci UltrAslan'ın stada gelişine kadar hareketini izledi.

Gizli kamera ile çekilen görüntülerde Galatasaraylı taraftarların hiçbir olaya karışmadan sadece takımlarını desteklediği ve şiddet olaylarından kaçındığı gözlemlendi. Programda Galatasaraylı taraftarların söylendiği üzerine şiddete meyilli olmadığı ve polis ile çatışmadan kaçındığı da dikkat çekildi. Sarı kırmızılı taraftarların takımları nereye giderse gitsin oraya çıkartma yaptığı da vurgulanan programda bu desteğin hem içerde hem de dışarıda sürekli olduğu hatırlatıldı. Punto Pelota programında ayrıca Galatasaraylı taraftarların İstanbul Arena Stadı'nda yaptıkları şovlardan görüntüler de İspanyol sporseverlere gösterildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
medeniyetler beşiği GALATASARAY
biz fenerbahçeli değiliz
istesenizde zaten olamazsınız sizi kabul eden kimmedeniyetmi sevsinler medeniyetinizi bir bayanların voleybol maçını bile hazmedemeyecekkadar medeniyetsizsiniz bundan daha izahı varmı medeniyetsizler bazıları istisna
Aklı başında taraftar.. veee sade ve sadeceeee GALATASARAY..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler