YURTHABER

İsraillilere yasak olan otel

Trabzon’un Uzungöl İlçesi’ndeki Fettahoğlu Otel'e, alkollü bekar ve İsrail vatandaşlarının alınmadığı belirtildi.

İsraillilere yasak olan otel

Trabzon’un Uzungöl İlçesi’ndeki Fettahoğlu Otel'e, İsrail vatandaşlarının alınmadığı belirtildi. Alkol alan ve bekar olanlara da otelde yer verilmediğini belirten Şükrü Fettahoğlu, “Müslümanlara zulüm eden bir devletin vatandaşını burada yatırmam” dedi.

Turizm patlamasının yaşandığı Uzungöl’deki Fettahoğlu Otel’e alkol alan bekar ve İsrail vatandaşlarının alınmadığı belirtildi. Otel sahibi Şükrü Fettahoğlu'nun Haber 7'den Neşe Tozkoparan’a verdiği röportajında ailelerin kalabileceği, mazbut insanların gelip konaklayabileceği bir yer yapma düşüncesiyle oteli inşaa ettirdiğini söyledi. Otele her gelen müşterinın alınmadığını belirten Fettahoğlu, bu müşterileri, alkol alan, aile olmayan ve İsrail pasaportu taşıyan olarak sıraladı.

'İSRAİL PASAPORTUYLA ALMIYORUM' Yahudileri, bir zamanlar bölgede bulunan bitki ve hayvanları çalmakla suçlayan Fettahoğlu, “Ben burayı Müslümanların parası ile yaptım. Müslümanlara zulüm eden bir devletin mensuplarına, belki siz iyi insansınız, ama bu pasaportla yatırmıyorum. Bunları açık söylüyorum. Yani doluyuz falan filan demiyorum” diye konuştu.

'ÜZÜLÜYORLAR' İsraillilerin bu duruma üzüldüğünü belirten Şükrü Fettahoğlu, “Geçenlerde bir tanesi geldi, dedi ki İsrail’in emin olunuz ki yüzde 80’i Araplara yapılan zulme razı değil. Ama bizim de bağnaz, tutucu bir bölümümüz var. Ben burasını internetten baktım, alkolsüz diye geldim, dedi. Ben alkol içmeyenlerdenim dedi. Ama bu prensip meselesi başka bir yere git yat dedim” diye konuştu.

'TAVİZ YOK' Bu konuda taviz vermediğini belirten Fettahoğlu, “Taviz yok. Devlete millete borcumuz yok istediğimiz zaman kapıyı çeker gideriz. Hiç umurumuzda değil. Ama biz Müslüman insanlara hizmet edelim diye bunu yaptık” ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
al sana faşist embesillerden sadece biri, nereye koyacan, nereye oturtacan
zorunamı gitti..adam oğlu adam!
EMBESİL OLMASAN BÖYLE DÜŞÜNMESSİN.SENİN GİBİ DEFTERSİZLER YÜZÜNDEN BU HALDEYİZ.İSRAİL HAYRANI FAŞİST
otel çalıştırıyorsun...şunu sokmam bunu sokmam...hiçbir mantığı yok...saçma...
BÜTÜN YORUMLARIN SÜPER AMA BU OLMAMIŞ BIRAK YA İSRAİLE BİR DUR DİYEN OLSUN
bir salagin sacmaligi, sanki her israilli dusmanmis gibi, bizde yurt disinda turklere kotu davrananlari yadirgiyoruz meger gerek yokmus, ayni sasiklar bizdede doluymus.beyinsiz.
türkler kimlere zulum yapıyorki aynısını bize yapsınlar
boş boş konuşuyo işte...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler