MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İstanbul İçin Son Çağrı'nın yıldızı Beren Saat annesiyle paylaşım yaptı! Görenler 'Güzellik genetik' dedi

Aşk-ı Memnu dizisinden tam 13 yıl sonra Kıvanç Tatlıtuğ ile yeniden bir araya gelen Beren Saat, 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmindeki cesur sahneleri ile adından söz ettirdi. Netflix'te yayınlanan filmdeki sahneler sosyal medyada büyük yankı uyandırırken güzel oyuncu annesiyle paylaşım yaptı. Beren Saat'in annesi Ayla Saat'i gören herkes 'Güzellik genetik' yorumunu yaptı.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken Beren Saat, şimdilerde Netflix'te yayınlanan ve başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı filmiyle adından söz ettiriyor.

Beren Saat  3

Filmdeki cesur sahneleri büyük yankı uyandıran Beren Saat bu defa annesiyle gündem oldu. Annesi Ayla Saat'le olan fotoğrafını paylaşan Beren Saat, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Beren Saat  2

Emekli öğretmen olan annesi Ayla Saat ile poz veren güzel oyuncunun anne kız pozuna sosyal medyada yorum yağdı. Beren Saat'in paylaşımına; 'Güzellik genetikmiş', 'Güzelliğin nereden geldiği belli oldu' gibi yorumlar yapıldı.

Beren Saat  annesi 1

Beren Saat, 26 Şubat 1984 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi. Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. Kendisinden 5 yaş büyük Cem adında abisi vardır.

Beren Saat  4

İlk deneyimini Aşkımızda Ölüm Var dizisiyle kazanan Saat, ilk başrolünü de Tomris Giritlioğlu'nun hazırladığı Aşka Sürgün dizisinde üstlendi.

Beren Saat  5

Ardından sırasıyla Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne? ve İntikam dizilerinin de başrollerini oynadı.

Beren Saat  7

Beren Saat  6


Youtube


En Çok Aranan Haberler