SPOR

İşte Albayrak'ın büyük pişmanlığı

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak, Akhisar maçının ardından açıklamalarda bulundu.

İşte Albayrak'ın büyük pişmanlığı

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Geçen günlere yanıyorum" diyen Abdürrahim Albayrak, ihtiyacın olması durumunda ara transfer döneminde takviye yapabileceklerini söyledi.

[Maçtan kareler-![Galatasaray - Akhisar Belediyespor](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121728/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-akhisar-belediyespor-154008-myspor)

 

Karşılaşma sonrası konuşan Albayrak, "Taraftarımıza teşekkür ediyoruz, takım iyi olunca taraftarlarımız da coşuyor. Herkes çok mutlu ve bu sebeple de Hamza hoca konusunda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gördük. Şu anda bayram havasında dağıldık. Futbolcu kardeşlerime de en kötü günümüz böyle olsun dedim. Takımın koşu mesafesini çok merak ediyorum. Burak, Selçuk, Bruma koştu. Hepimizin özlediği Galatasaray bu, Galatasaray ruhu geri geldi. Geçen günlere yanıyorum" dedi.

Albayrak, futbolcu performanslarını şöyle değerlendirdi:

"Sabri'yi gelir gelmez affettirdiğim için eleştiri almıştım. Siz de eleştireceksiniz tabii, haklısınız. Şu anda görüyorsunuz, Emre Çolak takır takır oynuyor. Sabri görüyorsanız, muhteşem bir top oynadı."

(Vatan)

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler