SPOR

Süper Lig ekibinde kriz! İdmana çıkmadılar

İstikbal Mobilya Kayserispor'da futbolcular kulübe rest çekti ve idmana çıkmadı. Kayserispor forması giyen oyuncular, kendilerine verilen sözlerin yerine getirilmemesi üzerine idmana çıkmama kararı aldı.

Süper Lig ekibinde kriz! İdmana çıkmadılar

İstikbal Mobilya Kayserispor'da futbolcular bugünkü idmanı boykot ettiler ve sahaya çıkmadılar.

Kayserisporlu futbolcular, kendilerine verilen sözlerin yerine getirilmemesi üzerine bugün yapılması gereken antrenmana çıkmadı. Yöneticilerin, ödeme için 15 Ekim 2019 tarihine kadar alacaklarının hesaba yatırılacağı sözü alan futbolcular, bu sözün yerine getirilmemesi üzerine protesto ederek idmana çıkmadı.

Saat 14.00'de yapılması gereken ancak sonradan 18.00'e alınan antrenmana çıkmayan futbolcular, yöneticiler tarafından ikna edilemedi. Futbolcuların idmana çıkmayacağı haberini öğrenip tesislere giden yöneticiler, problemi çözemedi.

Yöneticilerin, ödemeler için cuma gününe kadar müddet istediği ancak futbolcuların, en azından 1 aylık ödemelerin bugün yapılmasını istediği öğrenildi. Sarı-kırmızılı futbolcular, yaklaşık 1 saat süren toplantı neticesinde yönetime süre verdi ancak idmana çıkmama kararında diretti. Morallerin son derece bozuk olduğu sarı-kırmızılı takımda malzemeciler de, idman sahasındaki malzemelerini topladı.

Kayserisporlu futbolcular, dün de idmana çıkmayacaktı ancak yönetimin süre istemesi ile ikna oldular. Kayserisporlu futbolcular, dün 5'e 2 kısa paslaşma yaparak idmanı tamamlamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
para istemek icin alin teri dokeceksin oynadiginiz futbol amator kumeyi birak koy turnuvasi seviyesinde insanda biraz onur olur genc takimi cikarsak daha iyi sonuclar aliriz
yaa samet hoca ne bahtsız bir adamsın sen hiçmi düzgün bir klüpte çalışamayacaksın gel Beşiktaşa Kurtar bizi
Küme düşen ilk takım belli oldu böylece.Hem milyon dolarlık adamları transfer edeceksin hemde paraları vermeyeceksin..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler