SPOR

İtalyan senatör Razzi: 'Krizi çözmek için Dybala'yı Kuzey Kore'ye götüreceğim'

İtalyan senatör Razzi, Kuzey Kore ile yaşanan siyasi krizi çözmek için ilginç bir yönteme başvurmayı amaçlıyor. Razzi, Juventus'un yıldızı Dybala ve pop grubu II Volo'yu Kuzey Kore'ye götürmeyi amaçlıyor. Antonio Razzi yaptığı açıklamada, 'Kim Jong-Un’un futbol ve müzik tutkunu olduğunu biliyorum bu yüzden Paulo Dybala'yı götürmek istiyorum' ifadelerini kullandı.

İtalyan senatör Razzi: 'Krizi çözmek için Dybala'yı Kuzey Kore'ye götüreceğim'

İtalyan senatör Antonio Razzi, Kuzey Kore krizini çözmek için Juventus’un yıldızı Paulo Dybala’yı bu ülkeye götürmek istediğini açıkladı.

Radio Cusano Campus’a konuşan Razzi, “Dybala’yı Kuzey Kore’ye götürmek istiyorum. Pop grubu II Volo’yu da götürmeyi deneyeceğim. Kim Jong-Un’un futbol ve müzik tutkunu olduğunu biliyorum bu yüzden Juventus’un yıldızını götürmek istiyorum” dedi.

Dybala’nın gelmesi halinde Kuzey Kore’de müthiş bir atmosfer olacağını düşünen Razzi, “Eğer Dybala oraya Kuzey Kore’ye gelirse stadyumda 200 bin kişi olacak ve her yere büyük ekranlar koymak zorunda kalacaklar. Ulusal bir parti olur” şeklinde konuştu.

Razzi geçtiğimiz günlerde Kuzey Kore liderinin Manchester United taraftarı olduğunu ve Premier Lig hayranı olduğunu dile getirmişti.

(Skor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Türkiye'den de sanatçı ve futbolcu camiasından 50 kişi götürebilirseniz bu millet borçlu kalacaktır size.Mümkünse geri gelmesinler.
eyyyy kuzey kore sen kimsin
Paulo'nun performansı etkilenebilir Pyongyang'a giderse. Saçmalamayın Massimiliano Allegri'nin yerinde olsam izin vermez adam akıyor yağ gibi bu sezon.
reklam
laa sizi itlerin önüne atmasın bu kimyon
Emre Bölezoğlunuda götürsün kavga çıkarsın savaş çıkarsın
Diğer Haberler