SPOR

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk'ten Passolig için soru önergesi

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Passolig'le ilgili olarak TBMM'ye soru önergesi verdi. TFF'nin Denizlispor - Hatayspor maçında verdiği tribün kapatma cezasına tepki gösteren Öztürk, Gençlik Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na bazı sorular yönelterek cevap istedi.

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk'ten Passolig için soru önergesi

Spor Toto 1. Lig'deki Denizlispor - Hatayspor maçını protokol tribün yerine bilet alarak Denizlispor taraftarı arasında izleyen İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, TFF tarafından Denizlispor'a verilen tribün kapatma cezasının ardından TBMM'ye Passolig'le ilgili olarak bir soru önergesi verdi.

Verdiği önergede Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'ndan Passolig'e dair bazı soruları yanıtlamasını isteyen Öztürk; tribün kapatıldığı için, küfür etmediği halde bir sonraki maç için aynı aynı bloktan bilet alamamasına tepki gösterdi.

Yasin Öztürk'ün TBMM'ye verdiği önergede şu sorular yer aldı;

y1

WhatsApp Image 2018-09-14 at 13.58.05

WhatsApp Image 2018-09-14 at 13.58.06

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
TC vatandaşı deilmi bu adam. Nasıl oluyor bu
@akcanhasan mallıkta level atlamışın birader
SPORDA ŞİDDET YASASI DEDİKLERİ 6222 Sayılı yasa çıktı.Yasayı ilk delen çıkaran RTE oldu. PASSOLİG çıkıyor,şahıslar suçlarını çekecek dediler,amma yine TOPTANCI ANLAYIŞLA TRİBÜN,STADI SEYİRCİYE KOMPLE KAPATTILAR. PASSOLİG HANGİ YETKİLİNİN BANKASININ İŞİ. BURADAN BU MİLLETVEKİLİNE BRAVO DİYORUM. Bu tezgahı tüm çirkinliğini ortaya çıkarsın.
PASSOLİG soygununa dur diyecek bir yiğit yok mu? Yıllık aidat vermek zorunda mıyız maçlara gitmek için? Zaten bilet parası veriyoruz kart da almısız. E hala senelik ücret almak soygun değil de nedir? Mevcut hükümetin Aktifbanka kıyağı, halka kazığından başka bir şey değil!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler