MAGAZİN

Jennifer Aniston isyan etti: Şu lanet maskeyi takın!

Jennifer Aniston isyan etti: Şu lanet maskeyi takın!

ABD'li oyuncu Jennifer Aniston, salgın sürecinde maske takmayanlara karşı isyan bayrağını çekti. Ünlü oyuncu, "İnsanların hayatını önemsiyorsanız, lütfen sadece şu lanet maskeyi takın!" diyerek tepkisini gösterdi.

Jennifer Aniston, pandemi döneminde maske takmayan insanlara isyan etti.

Maskeli fotoğrafını paylaşan Aniston, maske takmanın tartışması olmaması gerektiğini vurgulayarak Instagram hesabından şu mesajı yayınladı:

Maskelerin zahmetli ve rahatsız edici olduğunu anlıyorum ama iş yerlerinin kapanmasının daha kötü olduğunu hissetmiyor musunuz? İnsanlar işlerini kaybediyor. Sağlık çalışanları büyük bir yorgunluk içinde. Bu virüs yüzünden pek çok hayat sönüyor çünkü yeterince önlem almıyoruz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hollanda'da toplu taşıma hariç kimse maske takmıyor ve sosyal mesafeye de pek uyulmuyor ama vaka sayıları düşüyor. Maske işe yarasaydı Hollanda en fazla vakaya sahip ülke olurdu. Sorun maske değil sorun politik, amaç Trump'ı düşürmek.. Bunu o beyniniz almıyorsa ne desek az.
Yani aslında amerikada kimse hastalanıp ölmüyor da ölmüş gibi mi yapıyorlar? Veya sadece trump düşsün diye bilerek mi ölüyorlar? Ben pek anlamadım. Ama madde kullanmak zararlı, bırak bence
Kardeş amma saçmalamışsın. Hastalık tüm dünyada var. Ölenler tüm dünyada var. Ne Trump'ı sen neden bahsediyorsun. Allah aşkına zeka diye bir şeyin yoksa bari susta saçmalama.
Geri Dön