SPOR

JR Smith, ABD'deki protestolar esnasında aracının camını kıran kişiyi tekme tokat dövdü

George Floyd'un ölümünün ardından ABD'de ırkçılık karşıtı eylemler yoğun bir şekilde devam ederken son olarak Cleveland Cavaliers forması giyen JR Smith, kamyonetinin camını kırdığını öne sürdüğü bir adamı tekme tokat dövdü. JR Smith'in bu saldırısı kameralara yansıdı.

George Floyd'un polis şiddeti nedeniyle hayatını kaybetmesi üzerine ABD genelinde ırkçılık karşıtı eylemler yoğun bir şekilde devam ederken protestolardan tartışma yaratan görüntüler de gelmeye devam ediyor.Son olarak NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen ve bu sezonu boşta (free agent) geçiren yıldız oyun kurucu JR Smith olay yaratan bir videonun baş aktörü oldu.

TEKME TOKAT DÖVDÜ

TMZ Sports'un yayınladığı videoda 34 yaşındaki basketbolcu arabasına zarar verdiği öne sürülen bir adamı döverken görüntülendi. Videoda Smith, arabasının camını kırdığı iddiasıyla yakaladığı bir adamı yerde tekmelerken görüldü. Smith'in arkadaşı olduğu düşünülen birkaç kişi olaya müdahale edince şahıs kalkıp kaçmaya başladı.

"BU NEFRET SUÇU DEĞİL"

Olayın sosyal medyada ve haber kanallarında gündeme oturması üzerine bir açıklama yapan Smith olayı anlattı ve şu ifadeleri kullandı:"Küçük beyaz şerefsizlerden biri nereye gittiğini bilmiyordu ve kamyonetimin kahrolasıca camını kırdı. Yakaladım ve k.çına tekmeyi bastım. Bu nefret suçu değil, benimle bir sorunu olmayan kimseyle bir problemim yok. Bu s…. sisteminin sorunu. Olan bu."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
AYAKLARINA SAĞLIK!DURUP DURURKEN YOLDA GEÇEN ARABAYA NEDEN SALDIRIYORSUN!?...ÖLÜMÜNE SEBEBİYET VEREN POLİSLERİ KINIYORUM.ANCAK ZENCİ KARDEŞLERİMİZ ABD DEDE PAZILARINI BİR SİLAH GİBİ KULLANARAK POLİSLERE KARŞI MUKAVEMET GÖSTERMELERİ KABUL EDİLEMEZ!...ORASI AFRİKA DEĞİL!..TAM BİR TERÖR ESTİREN BU YARAMAZ AFRİKALILAR NİHAYETİNDE ORADA SONRADAN GÜÇ EDEN AFRİKA KÖKENLİ ABD LİLERDİR....ETRAFI YAKIP YIKMALARI KABUL EDİLEMEZ.BU YAKIP YIKMALARA RAĞMEN ,VANDALİZME RAĞMEN TEK KİŞİNİN BURNU KANAMAMIŞTIR....DÜA ETSİNLER DERİN DEVLETLERİ 100 LERCESİ ÖLDÜRÜRDÜ....VE SUÇU DA ÜZERLERİNE ATILIRDI...
trump un kaynı veya bacanağı olmalısın...
Yapılan bir haksızlığı,hukuksuzluğu ortadan kaldırmak,mani olmak için MALA,CANA,MASUMA ZARAR VERMEK NE AHKKA NE HUKUKA NE ADALETE NEDE İNSANLIJĞA SIĞAR. PROTSTO YAPILIR AMMA BU YASAL ÇERÇEVE VE HAK ÖLÇÜLERİNDE OLUR. İnsanların malına,canına,temel hak ve özgürlüklerine saldırarak HAKSIZLIKLAR ÖNLENMEZ,OLSA OLSA YEN HAKSIZLIKLARA NEDEN OLUNUR.
allah beter etsin kafiri
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler