MAGAZİN

Kadın'da Şirin'e büyük darbe! 'Babamın sevgilisi ama kocamla yattı' Kadın dizisi 39. yeni bölüm fragmanı izle!

Kadın dizisinin 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın dizisi 39. yeni bölümde Bahar'ın kardeşi Şirin hayatının şokunu yaşıyor ve babası tarafından evlatlıktan reddediliyor. Kadın yeni bölümde Sarp'ın eşi Pırıl, Şirin'in evine giderek babasına 'Kızınız kocamla yattı. Babamla ise sevgili' diyor ve videoyu gösteriyor. Şirin ise aldığı büyük darbeyle şoke olurken, babası Şirin'i evinden kovuyor 'Artık senin gibi bir evladım yok' diyor. İşte Kadın 39. yeni bölüm fragmanı yaşanacaklar...

Kadın'da Şirin'e büyük darbe! 'Babamın sevgilisi ama kocamla yattı' Kadın dizisi 39. yeni bölüm fragmanı izle!

Sevilerek izlenen Kadın dizisinin son bölümündeki sahneler olay oldu! İzleyicileri rahatsız eden bu sahnelere izleyici isyan etti ve izleyici RTÜK'ü göreve davet etti.

Fox TV'de başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya'nın paylaştığı Kadın dizisi 38. son bölümüyle 6 Kasım Salı akşamı ekrana geldi. Şirin'in kardeşi Bahar'a iliğini vermesi karşılığında intikam için Sarp'la birlikte olduğu son bölümün hemen ardından Kadın'ın 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kadın dizisi 39. bölümde Şirin'e hayatının şokunu Sarp'ın karısı Pırıl yaşatıyor. Bahar'ın Sarp'ın cep telefonuna gönderdiği tehdit mesajını ve videoyu gören Pırıl ani bir karar alıyor. Eşi Sarp'ın kendi evlerinde Şirin'le birlikte olduğunu anlayan Pırıl, yaptığı kötülüğü ödetmek için Şirin'in baba evine gidiyor. Pırıl, Şirin ve Bahar'ın anne babasına 'Ben Sarp'ın karısıyım. Kızınıza neden bir kaç gün önce kocamla yattığını sormak için geldim. Kızınız aynı zamanda babamın sevgilisi. Kızınız babamla beraberken aynı zamanda kocamla yattı' dedi ve Şirin'in çektiği videoyu gösterdi. Şirin'in babası ise kızını evden kovdu ve evlatlıktan reddetti.

SARP İLE BERABER OLDU

Kadın dizisi son bölümde hastanede ölüm kalım savaşı veren Bahar'ın tek kurtuluş yolu olan ilik nakli için Sarp Şirin'in yanına gitti. Şirin'e gözyaşları içinde yalvaran Sarp, kardeşi Bahar'a iliğini vermesini istedi. Şirin ise odadan herkesi çıkarttı ve Sarp'tan soyunmasını istedi. Kardeşi Bahar'dan intikam almak için iliğini vermek karşılığında Sarp'la beraber olan Şirin, olan biteni ise videoya çekti. Hastanede karşısında Şirin'i görünce duygulanan Bahar'ın sevinci ise kısa sürdü. Şirin, Bahar'a 'Sarp'ın bana sahip olmasına izin vermemeliydim' dedi. Bahar'ı Sarp'la yıkan Şirin iliğini ise verdi.

KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar’a ilik vermeyi kabul eden Şirin’i Sarp’ın nasıl ikna ettiği merak konusudur. Şirin ise iliği vermeyi kabul etmesine rağmen Bahar’ı huzursuz etmek için elinden geleni yapar. Sarp’ın, kardeşiyle bir ilişkileri olduğunu bilme düşüncesi bile Bahar’ın mahvolmasına sebep olurken, Şirin bir adım daha ileriye gider. Bahar’dan Sarp’ın yaşadığını gizlemek ise Arif’i içten içe rahatsız etmeye başlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 59 yorum
git gide toplumun ahlakını bozuyorlar nikahsiz birliktelik , zına ve son nokta babasının sevgilisiyken damadı veya oğluyla birlikte olmak ... :((( iğrençsiniz yawww
Yazıklar olsun ahlaksal olarak çökmemizin nedeni bu tür rezil diziler Türk toplumunu parçalamayı amaç edinen bu tür programlara derhal son verilmeli terör ne kadar tehlikeli ise Saçma sapan,şiddet içeren,ahlaksız,edepsiz diziler de o kadar tehlikelidir sonra ülkede taciz tecavüz olayları neden arttı? diye sorarlar alın size ispatı böylesi rezil kepaze diziler olduktan sonra daha çok olaylar yaşanır.. Lütfen kayıtsız kalmayalım şikayetlerimizi RTÜK''e bildirelim hepimizin annesi bacısı karısı kızı var bu tür aşağılık tv programlar yüzünden gün geçtikçe kötüye gidiyoruz
@cilem_sahin_2018 yav he he.geri zekalı hangi dizide hangi filmde yokki.kadın gündüz programları yapan kişinin ahlakı bozması orada daha kötüden gerçekleşiyor.yok kocasının kardeşine kaçtı.yok özbabam dayımmış.buna dair ensest ilişkiler hacı görünümlü adamların hayvan tecavüzü.enes vakfında erkek çocuğuna tecavüz.bürokraside iyi yerde olanların sözde dindarlar ya 3 yada 4 kadınla dost yaşaması yine o kadınların ciplere binmesi.neymiş kadın dizisi ahlak bozuyormuş.pınar baştan bulanır.iyi eğitilmeyen toplumlar ve bu yetkide kötü yönetenler suçludur.başka kimse değil.
@cilem_sahin_2018 herkesin bakış açısı farklıdır. sen sevmezsin başkası izler. zorla mı izletiyorlar kardeşim izlemezsin olur biter. ben de izlemiyorum izleyene de karışmıyorum. bu kadar basit. herkesin kendi görüşü. senin izleyip hoşuna giden bir dizi de başkalarının hoşuna gitmiyor olabilir
Aşmış bunlar!!!!
Geri Dön