SPOR

CANLI

Karagümrük taraftarından TFF'ye tepki

Karagümrük taraftarından TFF'ye tepki

Karagümrük'ün Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından PFDK'ya sevk edilen Başkan Süleyman Hurma'nın 150 gün hak mahrumiyeti almasına kırmızı-siyahlılar büyük tepki gösterdi. Karagümrüklü taraftarlar, "Yanındayız Süleyman Hurma" diyerek, alınan kararın yanlış olduğunu ifade etti.

Karagümrük'ün iç sahada Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından başkan Süleyman Hurma, PFDK'ya sevk edilirken, Hurma'ya 150 gün hak mahrumiyeti ve 150 bin TL para cezası verildi.

Geçen sezon 255 gün hak mahrumiyeti alan ve bu cezası 225 güne indirilen Hurma, geçtiğimiz haftalarda cezasını tamamlamış ve tribündeki yerini almıştı. Ancak cezasını doldurduktan hemen sonra Hurma'ya 150 gün daha hak mahrumiyeti verilmesi, Karagümrük taraftarının tepkisine neden oldu. Sosyal medyada "Yanındayız Süleyman Hurma" diyerek başkanlarına destek veren Karagümrüklüler, TFF'ye tepkileri yazdıkları bir bildiriyle belirttiler. Süleyman Hurma'nın, statsız ve tesissiz şekilde kulübü yukarıya taşımak için çalıştığının vurgulandığı bildiride, kararı alanlara da tepki gösterildi.

KAYNAK: İHA
FOTOĞRAF: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
yanındayız Süleyman Hurma.paraci terime 5 maç sana 5 ay yazıklar olsun tff
@fenerbahceliemrehan Karakterli olmak zor zenaat,fakat Çakallığa çözüm ve teşhis yok!Çakalın özgürlüğü de,Arslan'ın sene sonundaki "Look at the Tabellasıdır":)) Arslan'a karşı,Başakşehir'i desteklediniz;iki gün önce ne tür bir Çakallık yaptınız aynı Başakşehir'e;-)..Teraziyi tutanın Adaleti milim sapmaz!Biz,Karagümrük'ü sahamızda yeneriz de;yendiğimiz takıma çakalca, ne düşman nede dost olmayız!Kalite,Başakşehir maçından sonra oynayacağınız maçlardır,sen Karagümrük veya Hurma ile uğraşacağına;Aman Goethe'ye gelme de Bahattinleri çoğalt:)) çünkü Arslan Korkun,Çakal fıtratına göre yetersiz...
ohh ne hala gs teknik diroktoru her kutali ihlal etsin 5 mac ceza karagümrük baskani dogrulari soyledi diye 5 ay yani 20 mac ceza.. ondan sonra adalet...
Adaleti olmayan bir ülkenin,ilerlemesi mümkün değil .
Takım
O
Av
P
Geri Dön