MAGAZİN

Karizmalarıyla büyüleyen erkek oyuncular

Türk halkı olarak yakışıklı aktörlerden yana şanslıyız. Sarışını, Esmeri, Kumralı… Liste çıkarmak da zorlansak da karizmasıyla aklımıza yer etmiş, kalbimizi büyüleyen isimleri sizler için bir araya getirdik.Bakalım listede hangi yakışıklılar var...

Karizmalarıyla büyüleyen erkek oyuncular

Kerem Bürsin

2013 yılında Kerem Sayer rolüyle ile girdi hayatımıza... Yurt dışı eğitimi ve duruşuyla dikkat çeken Kerem, başlardaki tatlı aksanı ve hayat verdiği serseri karakter Sayer ile bizleri etlilemeyi başardı. Sayer'i seyrederken "Ne kadar da yakışıklı çocukmuş!" diyerek rüzgarına kapıldığımız Kerem'i takip ettikçe oyunculuğunun da etkisinden çıkamadık. Karizması ve başarısı ile göz doldurdu.
-

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy, Adını Feriha Koydum ile hayatımıza girdi. Emir Sarrafoğlu olarak kasıp kavurduktan sonra sonra Medcezir'in Yaman'ı olarak hayatımızda iz bıraktı. Zamanla üzerine koyarak ilerlettiği oyunculuğu, karizmasıyla birleşince da onsuz bir dizi düşünemez olduk.

Aras Bulut İynemli

Öyle Bir Geçer Zaman Ki! dizisinde hayat verdiği toy ve bir o kadar da asi karakter olan liseli Mete olarak girdi yaşamımıza... O günlerden bu yana böylesine muhteşem bir karizma yakalayacağını kim tahmin edebilirdi ki? Aras büyüdü, karizması ve oyunculuğu da onunla beraber büyüdü, yol aldı, çığır aştı. Yapımcıların ve genç kızların gözdesi olan Aras daha çok büyük işlere imza atıp bizi büyülemeye devam edecek.

Tolga Sarıtaş

Dev kadrosu ile ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Cihangir olarak gösterdiği performansla Tolga, Ali Mertoğlu rolü ile ile de kalplerde yer etti. Genç olmasına rağmen başarılı oyunculuğu, karizmasıyla ve gök mavisi gözleriyle kızların kalbini fethetmeyi başardı. Karizmasının altında yatan sevimli halleri ile kızların sevgilisi haline geldi. Henüz çok yolun başında olan Tolga için şimdiden kendini kanıtlamayı başardı. Bu güzel mavi gözlü çocuk bizleri uzun süre büyülemeye devam edecek gibi...

Burak Deniz


Başarı merdivenlerini hızlı adımlarla çıkıyor Burak... Merdivenleri hızlı adımlarla çıkarken genç kızları da karizmasıyla büyülemeden edemiyor. Esmer teni, mühteşem kirpikleri… Şimdi başrolünü oynadığı yeni projesi Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle daha geniş kesimlere hitap etmeyi başardı. Başarılı performansı ve harika karizmasıyla ekranlarımızdan eksik olmasın...

Mert Yazıcıoğlu

Bir başka esmer yakışıklımız listemizin en küçüğü Mert Yazıcıoğlu... Yaşı küçük olmasına rağmen çok büyük bir oyunculuk performansı gösteren bir isim! En son Karagül dizisinde Baran rolüyle seyrettik onu... Toy başladığı dizisinde zamanla büyüdü, serpildi ve karizmatik genç bir oyuncu çıktı ortaya... Karizmasının büyüsüne kapılan genç kızlardan daha çok Mert Yazıcıoğlu adını duyacak gibi duruyor...

Ekin Koç
-
Sana Bir Sır Vereceğim yapımı ile hayatımıza yer edinen Ekin, hız kesmeden kariyer basamaklarını tırmanmaya devam ediyor. Onun karizması en başında fark edildi, ilk oynadığı dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim'de Tilki rolünde vermiş olduğu harika karizmayla kızların beğenisini kazandı ve yapımcıların ilgi odağı olmayı başardı. Karizmasının yanı yetenekli oyunculuğu ile de Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi önemli bir kadroya, başrol oyuncu olarak katıldı. Cool yakışıklımızın yeni projelerini heyecanla beklemedeyiz.

Mehmet Günsür

Karizma denince ilk akla gelecek isimlerden biri Mehmet Günsür. Yakışıklılığı, oyunculuğu, tarzı ve baba kimliğiyle herkesi büyülemeyi başarıyor. Her zaman gülen yüzü onun büyüsü adeta... Onu sevmeyen insan yok denecek kadar azdır. O artık marka haline gelmiş bir oyuncu. Daha uzun süreler bu güzel gülüşü seyredeceğiz.

Engin Öztürk

Güzel gözleri, güzel bir gülüşü ve yanına bir de başarılı bir oyunculuk ekleyin. İşte Engin Öztürk... Gülüşü ve cool tavrıyla birçok kızı etkileyen Engin, başarılı ve hız kesmenden kariyerine devam ediyor. Güzel gözleri ile birçok insanı etkisine alan Engin Öztürk, daha çok genç kızın canını yakacak gibi duruyor.

Ve Nejat İşler!

Karizma denince akla Nejat işler gelir. Havası, sesi, yakışıklılığı, tarzı, düşünceleri, sözleri, oyunculuğu… Hepsini bir bünyede toplayan harika bir adam. Ona karizma kelimesi o kadar çok yakışıyor ki! Birçok kişinin gönlünde taht kurmuş olan Nejat İşler, yıllar geçse de unutulmayacak bir kişi... Herkesin kalbinde altın harflerle yazılı olan eşsiz ve özel bir karizma!

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler