MAGAZİN

Kaza yapan Enes Batur'u şoke eden yorum! Yanıtı olay oldu

Lüks otomobiliyle korkunç bir kaza yapan ve ölümden dönen Enes Batur'a gelen bir yorum herkesi şoke etti. Batur kendisiyle ilgili yapılan yoruma sessiz kalmadı.

Enes Batur, Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı. Kullandığı lüks otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybeden Batur, önce bir araca ardından da refüjdeki ağaca çarptı.

YouTuber Enes Batur'a sosyal medyadan bir kişi, "Memlekete hiçbir faydası olmayan Enes Batur, memlekete faydalı bir ağaca çarparak kaza yapmış. Ağaç için endişeliyiz" dedi.

Batur söz konusu paylaşıma tepki gösterdi.

youtuber-enes-batur-kazasina-yorum-yapan-bir-13754522_7493_m

Enes Batur, sosyal medya hesabından söz konusu paylaşımı alıntılayarak, "Belki de ölümümle sonuçlanacak bir kazadan sonra bile böyle iğrenç yorum yapabilecek aciz arkadaşımız için 1998 fidan dikiyorum, belki insanlıktan nasibini alır" yorumunu yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
agaç için endişeliyiZ diyen arkadaş doğru yorum yapmış o arkadaşı tebrik ediyorum destekliyprum. ülkede geldiğimiz durum maalesef bu ğlkeye hiç bir katkısı olmayan insanaların sürekli gündemi meşgul etmesi ve sanki ülkesi için olımlu yada üretici kimliği verilmesi maaşesef durum bu
ŞEKİL OLSUN DİYE VİDEO ÇEKİP MİLLİ SERMAYEMİZ OLAN ARABAYI PERT ETMEN SONRA DA MİLLETE AHKAM KESMEN FUZULİ BİR ADAM OLDUĞUN GERÇEĞİNİ DEĞİŞTİRMEZ.ÇOK FAYDALI BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORSAN REKLAM YAPMADAN ÇOCUK ESİRGEME YURTLARINDA KALAN ÇOUKLARA OYUNCAK GİYİM MALZEMESİ FALAN AL AMA REKLAM YAPMADAN YAP BUNLARI.
bende ayni kanıdayım. haberi ilk izlediğimde kurgu olduğunu anlamıştım. hiçbir zanaatı olmamasına rağmen ünlü statüsüne sokulan bu insanlar çaptan düşmemek için türlü oyunlara başvuruyor
@emrekeskin1985 Reklam yapmadan yardım ediyordur belki.. Bunu nereden bileceksin ?
faydasızsın, eleştiren çok doğru söylemiş akıllı ol ölme sonradan görmeler sizi..
Geri Dön