MAGAZİN

Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı? Kemal Doğulu Doya Doya Moda'ya gözyaşlarıyla veda etti

Ünlü modacı Kemal Doğulu jüri üyeliği yaptığı Doya Doya Moda programından ayrıldı. Kemal Doğulu Doya Doya Moda'ya vedası sırasında gözyaşlarını tutamadı. Peki Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı?

Kemal Doğulu Doya Doya Moda'dan neden ayrıldı? Kemal Doğulu Doya Doya Moda'ya gözyaşlarıyla veda etti

TV8'de hafta için her gün ekrana gelen Doya Doya Moda programının son bölümünde sürpriz bir veda yaşandı. Doya Doya Moda'nın jürisi Kemal Doğulu programdan ayrıldığını açıkladı. Doğulu veda sırasında gözyaşlarına boğuldu.

doya1

JÜRİ VE YARIŞMACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Programda Doğulu'nun veda konuşması sırasında diğer jüri üyeleri Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever de gözyaşlarını tutamadı. Kemal Doğulu ile Uğurken Erez uzun süre birbirlerine sarılarak gözyaşı döktü.

doya4

EXXEN'DE PROGRAM YAPACAK!

Doya Doya Moda'dan ayrıılan Kemal Doğulu Acun Ilıcalı'nın yeni dijital yayın platformu Exxen'de program yapacak.

doya5

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Para için ayrılıyor
bu ülke senin gibi tiplerede prim yağtırıyorya helal olsun.erkekliğin yüz karası.
Kardeş erkeklik adamlık, yürek ile olur. Hayatın boyunca kaç gariban doyurdun, kaç yetim öksüz sevindirdin, kaç kez kan verdin, kaç kez sen yemek yerken bakan birine yemek söyledin, kaç kez sokak hayvanı besledin? Elde tehbih sabah akşam argolu cümleler ile konuşmakla ne erkek olunur ne adam ne insan. Bırakın insanların cinsiyetlerini, hallerini, yahu kalbine yüreğine bakın. Sokak sen gibi olan erkekliğin yüz karaları ile dolu, karısını aldatan, her gün içen, döven söven çalan çırpan, adam öldüren, taciz eden, tecavüz eden.
Allah başka dert vermesin bizde derdimiz var sanıyoruz ıssızsız diye..
Geri Dön