SPOR

Kim Jong-un'un Manchester United taraftarı olduğu iddia edildi

Nükleer füze denemeleriyle ve ABD ile karşılıklı gerilim tırmandıran açıklamalarıyla dünya gündeminden düşmeyen Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’un tuttuğu takım ortaya çıktı. Kim Jong-un'un fanatik bir Manchester United taraftarı olduğu iddia edildi.

Kim Jong-un'un Manchester United taraftarı olduğu iddia edildi

The Sun’da yer alan habere göre, Kuzey Kore lideri İngiltere Premier Lig’de oynanan çoğu maçı izlerken Manchester United’ın hiçbir maçını kaçırmıyor.

Dünya liglerine futbolcu göndermeye sıcak bakmayan Kuzey Kore’nin iki futbolcusunun, Premier Lig’de top koşturmasının da bununla ilgili olduğu öne sürüldü.

Kim Jong-un’un yakın arkadaşı olan İtalyan senatör Antonio Razzi, Kuzey Kore liderinin Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi gibi turnuvaları ise kaçırmadığını dile getirirdi.

Kim Jong-un’un United efsanelerinden Eric Cantona ya da Zlatan Ibrahimovic’ten hangisiyle kendisini karşılaştırdığı sorulduğunda ise Razzi, “Hayır, Kim, Kim’dir. O tek kişidir” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Razzi, Kim Jong-un’un Kuzey Kore’den birçok oyuncunun dünya liglerinde oynamasının faydalı olacağına, bunun sayesinde ‘gelişen bir ülke’ imajı verileceğine inandığını dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Ambleminde şeytan var diye olabilir mi ???
adam tam bir futbol fanatiği ve sporu destekliyor oysa erdoğan tam tersi
Bir gün herkez Fenerbahçeli olacak Kim Yong bırak Manchester'i falan
@3_band_noktali_yegen puhaaa laçka fenev aziz istifa aykut istifa zuhaaa
okumadan tahmin ettim, bunda bir iş var.
İyi İngilizler rahat bir nefes almıştır artık. Sevdiği taraftarı olduğu takımı vuracak değil ya : D
onun bunun takımını tutan dünyadan uzak takımsız gomanist
Her gün bir haber yapılıyor Kim Jong-un ile ilgili. Yok füze denemesiydi, yok eniştesiydi... Artık haberler bu seviyeye kadar düştü...
herkes kendi takımını tutsun :)
"iddia edildi" şok şok şok... ingilizler ağlıyor..... ulan iyi ki gizli bir örgüte üye demediniz...
ne şaşırdım be ????????
Diğer Haberler