MAGAZİN

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Çin Seddi Nerededir sorusunu bilemeyen Su Ayhan şaşırttı

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışan Su Ayhan isimli yarışmacıya, 4. soruda "Çin Seddi nerededir?" sorusu soruldu. Çin Seddi'nin nerede olduğunu bilmeyen yarışmacı önce seyirci jokerini sonra da telefon jokerini kullandı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Çin Seddi Nerededir sorusunu bilemeyen Su Ayhan şaşırttı

ATV'de Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yine çok ilginç bir yarışmacıyla ilginç anlar yaşandı.

Yarışmaya İstanbul'dan katılan 26 yaşındaki Su aykan isimli yarışmacı, 4. soruda hem sunucuyu hem de ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı.

ÇİN SEDDİ NEREDEDİR?

Bilgi Üniversitesi Ekonomi mezunu olan ce 2 yılda 6 iş değiştirdiğini belirten Su Ayhan, baraja doğru giderken dördüncü soruda "Çin Seddi nerededir?" sorusuyla karşılaştı.

Çin, Hindistan, Güney Kore ve Hindistan şıkları arasında kararsız kalan Ayhan "Cevabı biliyorum ama şu an biraz şey oldum" diyerek seyirci jokerini kullanmak istedi.

SEYİRCİ DE EMİN OLAMADI

Çin seddinin nerede olduğu konusunda seyirci de emin olamadı. Seyircinin sadece yüzde 51'i Çin seddi Çin'dedir deyince Ayhan bu kez de telefon jokerini kullandı. Telefondaki arkadaşından Çin cevabını alan Ayhan, doğru şıkkı işaret ederek yarışmaya devam edebildi.

Su Ayhan, sesli soruda doğru cevap olan "Yaşar Güvenir" yerine "Özdemir Erdoğan" şıkkını seçince bin TL alarak yarışmadan elendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
1- MİLLİ EĞİTİMİN ACI HALİ 2- PARALI EĞİTİMİN ACI HALİ 3- BAŞKASININ SIRTINDAN GEÇİNMENİN ACI HALI 4- GENEL KÜLTÜRÜN ACI HALI 5- ÖDEVLERİN ARAŞTIRMADAN KES YAPIŞTIR DURUMUNUN ACI HALİ 6- BİLGİÇLİĞİN VE LAFAZANLIĞIN ACI HALİ
ne yazıkki ülkemizin güncel durumu.
Maalesef günümüzün genel kültür CAHİLİ üniversite li AYDIN gençlerimiz.
Geri Dön