YURTHABER

Kocaman kütüphane kurmak için seferberlik başlattılar

Denizli’nin Honaz ilçesinde bulunan Akbaş İlkokulu’na kocaman bir kütüphane kurulması için bir özel okulun Forum Çamlık AVM’de başlattığı kitap yardımı kampanyası devam ediyor.Açılışından bu yana yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal konulara duyarlılığını her zaman gösteren Forum Çamlık, bu kez de hayal kuran çocuklarla daha iyi bir gelecek inşası için kitap bağışı kampanyasına imza atıyor.

Kocaman kütüphane kurmak için seferberlik başlattılar

Denizli’nin Honaz ilçesinde bulunan Akbaş İlkokulu’na kocaman bir kütüphane kurulması için bir özel okulun Forum Çamlık AVM’de başlattığı kitap yardımı kampanyası devam ediyor.
Açılışından bu yana yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal konulara duyarlılığını her zaman gösteren Forum Çamlık, bu kez de hayal kuran çocuklarla daha iyi bir gelecek inşası için kitap bağışı kampanyasına imza atıyor. Final Okulları ve Ulusal Kelebek Projesi işbirliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında Honaz Akbaş İlkokulu’na kocaman bir kütüphane kurulacak. Alışveriş ve eğlencenin merkezi olmasının yanı sıra topluma katma değer sağlayan projeler için de elini taşın altına koyan Forum Çamlık, 8-14 Mayıs tarihleri arasında bir özel okul ve Ulusal Kelebek Projesi’nin kurucusu Kariyer Koçu Yelda Yolay Kazanoğlu ile işbirliği yaparak kitap bağışı projesini başlattı.

14 Mayıs’a kadar devam edecek
Ulusal Kelebek Projesi kapsamındaki ilk bağışlar 8 Mayıs Çarşamba günü Forum Çamlık 1. katta bulunan bağış bölümünde kabul edildi. 14 Mayıs Salı gününe kadar toplanan kitaplarla Honaz Akbaş İlkokulu’na kütüphane kurulacak. Daha iyi bir gelecek için hayal kuran çocuklara destek vermek isteyen vatandaşlar kitap bağışı için Forum Çamlık’a davet edilirken Çocukların hayal dünyasını zenginleştirmek isteyen herkesin, 8-14 Mayıs tarihleri arasında Forum Çamlık’a kitap bağışında bulunabileceği bildirildi. Konu ile ilgili bilgi veren Yelda Yolay Kazanoğlu, toplanan kitaplarla bu güne kadar birçok kütüphane kurduklarını ve şimdi de Honaz Akbaş İlkokulu’na bir kütüphane kuracaklarını aktardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler