SPOR

Konyaspor'dan TFF'ye tepki!

Konyaspor, "Vahim vakaların sorumluluğunu kim üstlenecek? Kararı teknik heyetler, futbolcular ve sahada ter döken diğer çalışanlar vermeli." açıklamasını yaptı.

Konyaspor'dan TFF'ye tepki!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, futbol liglerini şimdilik olmak kaydıyla, 12-13-14 Haziran haftasında başlatma kararı aldıklarını açıkladı. Özdemir, "Liglerimizi en güzel şekilde Temmuz ayı sonunda tamamlayacağız, kupalarımızı sahada vereceğiz" dedi.

KONYASPOR'DAN TEPKİ

Konyaspor'dan yapılan açıklamada, "Vahim vakaların sorumluluğunu kim üstlenecek? Kararı teknik heyetler, futbolcular ve sahada ter döken diğer çalışanlar vermeli. Maçlar oynanacaksa futbol ailesi için tatmin edici bir çözüm yolu mutlaka bulunmalı" ifadeleri yer aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
küme düşmeniz garantide ondan kıvırıyorsunuz...
bunlarında derdi kümede kalmak. can derdinde gibi gözüküp kasap et derdinde koyun can derdindenin içine düşmek bu olsa gerek
Bizim canımız can değil mi ilk günden beri çalışıyoruz. Ne karantina var ne de sıkağa çıkma yasağı... Futbolcular milyon dolar kazanıp bir de yan gelip yatacak mı? Madem bizler işimizi yapıyoruz onlar da yapacaklar...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler