Korona günlerinde E-Ticaret

Corona virüsü yüzünden zorunlu olmadıkça evden çıkılmamasından dolayı tüketim alışkanlıkları değişirken büyük bir çoğunluğun online alışverişi tercih ettiği gözlemleniyor. Gündemin hassas olmasından dolayı e-ticaret ile alakalı pazarlama çalışmalarında firmalar nasıl bir yol izlemeli, bu kritik kavşağı aşmak için online satış yapan firmalar ne yapmalı, bu dönemde nelere dikkat etmeli gibi konularda sıkça soruluyor.

Korona günlerinde E-Ticaret

E-Ticaret ile alakalı her ay buluşmalar düzenleyen dijital dönüşüm danışmanı Murat Erdör Nisan ayında da buna online olarak devam edecek. 10 Nisan Cuma akşamı saat 21.00’de başlayacak online etkinlikte Altunbilekler E-Ticaret Yöneticisi Sedat Ateş, Medipera.com Kurucu Ortağı Mustafa Kemal Sözkesen ve Media Store Dijital Pazarlama Takım Lideri Yusuf İslam Can e-ticaret ile alakalı konuşurken aynı zamanda izleyicilerden gelen soruları da cevaplandıracak. Bu etkinliğe kayıt olmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kariyer, Kişisel Gelişim, Pazarlama, Kriz Yönetimi gibi konular ile alakalı da Online Sohbetler adlı etkinlik yapan, bu dönemde bu etkinliklere insanların yoğun şekilde katılım sağladıklarını belirten Erdör önümüzdeki günlerde yapılacak ücretsiz online etkinlik listesini de paylaştı. Bundan sonraki günlerde etkinlikleri bu sayfadan takip edilmesini öneren Erdör, bu dönemi minimum hasarla atlatma dileklerini de sözlerine ekledi.

8 Nisan: Kriz Döneminde Satış Motivasyonu; Link: https://bit.ly/3dBHSYl
10 Nisan: Kriz Dönemlerinde Markanızı Nasıl Yönetmelisiniz; Link: https://bit.ly/2QNGW9u
13 Nisan: Korona Döneminde Müşteri Deneyimi; Link: https://bit.ly/2x1pCqT
15 Nisan: Pandemi Döneminde LinkedIn‘in Etkin Kullanımı; Link: https://bit.ly/2wC3CCS
17 Nisan: Korona Günlerinde Dijital Reklamlar; Link: https://bit.ly/3arj2It
20 Nisan: Rezilyans İle Zorlu Günlerden Güçlenerek Çıkmak; Link: https://bit.ly/2V63gN3
22 Nisan: Üretimin Yeni Merkez Üssü, Ev; Link: https://bit.ly/2XdI61Z
24 Nisan: Korona Döneminde ve Sonrasında Kriz Yönetimi; Link: https://bit.ly/2V0Fodr

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler