EĞİTİM

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

KPSS ÖNLİSANS 50, 55, 60, 65, 70, 75 puanla nereye atanılır, kaç puanla memur olunur? KPSS 2022 önlisans branş bazlı sıralama!

KPSS 2022 önlisans kaç puanla memur olunur, sorusunun yanıtı; 50, 55, 60, 65, 70 veya 75 puan alan kişiler tarafından merak konusu oldu. Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçları sınava giren adayların erişimine açıldı. Birçok kişi önümüzdeki günlerde ÖSYM'den yapılan açıklama doğrultusunda aldıkları puanlar ile tercihte yapacak. Peki, KPSS Önlisans 50,55, 60,65,70,75 puanla nereye girilir? İşte KPSS 2022 önlisans branş bazlı sıralama ile ilgili detaylar...

KPSS önlisans sınav sonuçlarıadayların erişimine açıldı. ÖSYM tarafından yapılan yazılı açıklamanın ardından 50, 55, 60, 65, 70 ya da 75 puan alan olan adaylar, "KPSS 2022 önlisans kaç puanla memur olunur?" sorusunun yanıtına ulaşmak için internette araştırma yapıyor. Peki, KPSS Önlisans 50,55, 60,65,70,75 puanla nereye girilir? İşte KPSS 2022 önlisans branş bazlı sıralaması ve detaylar...

KPSS ÖN LİSANS 60 PUANLA NEREYE ATANILIR?

KPSS Ön lisans sınav sonuçları ÖSYM sonuç sayfası üzerinden TC kimlik no ve ÖSYM şifreleri ile ya da ÖSYM'nin e-Devlet uzantısı üzerinden e-Devlet şifreleri ve TC Kimlik numaraları ile giriş yaparak öğrenebilecek.

KPSS Ön lisans sınavı ile 60 puanla atanabilecek yerler için 2022 KPSS Ön lisans taban puanlarını inceleyebilirsiniz.

KPSS ÖN LİSANS TABAN PUANLARI LİSTESİ

KPSS TABAN PUAN LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

s0

KPSS TABAN PUANLARI 2021

Geçmiş atama dönemlerine ait KPSS taban puanları bulunuyor. Geçmiş KPSS lisans atama taban puanları ile fikir sahibi olabilirsiniz.

KPSS TABAN PUANLARI LİSTESİ 2021 İÇİN TIKLAYIN

KPSS SAĞLIK BAKANLIĞI YERLEŞTİRME SONUÇLARI TABAN PUANLARI 2022/5

Geçtiğimiz atama dönemlerinde Sağlık Bakanlığı atama puanları açıklanmıştı. KPSS 2022/5 Sağlık Bakanlığı sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarına ilişkin taban ve tavan puanları ile atama puanları bulunuyor.

KPSS SAĞLIK BAKANLIĞI YERLEŞTİRME SONUÇLARI TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYIN

s0

KPSS ÖN LİSANS SONUÇLARI AÇIKLANDI

KPSS ön lisans sonuçları 3 Kasım tarihinde açıklandı.

Adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet
adresinden veya mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

s1

KPSS ÖN LİSANS SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

s2

Sorgulama işlemi yapmak isteyen adaylar T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle sonuçlara erişebilir. Sınav sonuç ekranında adayların Genel Yetenek-Genel Kültür oturumlarından doğru, yanlış cevap sayıları ve ilgili puan türlerinden elde ettikleri sonuçlar gözükmektedir.

s4

Adaylar için ayrıca sınav sonuç belgesi basılı olarak oluşturulmayacaktır. Sınav sonuçları adaylara mail veya posta yoluyla bildirilmez.

Keşfet


En Çok Aranan Haberler