SPOR

CANLI

Kraliçe Elizabeth, Cristiano Ronaldo'dan imzalı forma istedi

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'a imzası tüm dünyada ses getirirken transferin ardından şaşırtan bir detay da ortaya çıktı. İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in Portekizli yıldızdan imzalı forma istediği öğrenildi. Ronaldo böylece 2. Elizabeth'in imza istediği ilk insan olarak tarihe geçti.

Kraliçe Elizabeth, Cristiano Ronaldo'dan imzalı forma istedi

Cristiano Ronaldo'nun 12 yıl sonra Manchester United'a dönmesi, İngiltere Kraliçesi Elizabeth'i bile heyecanlandırdı. 95 yaşındaki 2. Elizabeth Portekizli yıldızdan imzalı forma isterken, bu durum tarihte ilk kez yaşandı.

80 TANE İMZALI FORMA İSTEDİ

NTV Spor'un İngiliz medyasından aktardığı habere göre; Kraliçe Elizabeth, Ronaldo'dan kendisi ve kraliyet ailesi için 80 imzalı forma istedi. Ronaldo, 21 Nisan 1926 doğumlu 95 yaşındaki 2. Elizabeth'in imza istediği ilk insan olarak tarihe geçti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
imza istenilmeyecek gibi değil adam hem ahlaken hemde yaptığı işin en iyisi kendisine tüm kalbimle sağlık ve huzur dilerim
ronaldo insan bi kere dini dili ırkı nolursa olsun annesini baş tacı yapmış ve onun duasını almış birisi çok yokluk çekmiş küçüklüğünde bi röportajında izlemiştim neyim varsa annemin sayesindedir ve neyim varsa annemindir demişti
adamın dibi ronaldo
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler