Kuaförüm Sensin'de kim elendi? Birinci kim oldu? Kuaförüm Sensin 8 Kasım Cuma kim gitti?

Show TV'de yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasının 8 Kasım Cuma ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Gözde Kansu'nun sunduğu Kuaförüm Sensin'in final günü oldukça çekişmeli geçti. Hafta boyunca puanların çok yakın olması yarışmacıların sinirlerini iyice gerdi. Peki Kuaförüm Sensin'de kim gitti? Hafta birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin'de kim elendi? Birinci kim oldu? Kuaförüm Sensin 8 Kasım Cuma kim gitti?

Show TV'da hafta içi her gün ekrana gelen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin'in 8 Kasım Cuma günü yayınlanan finalinde elenen isim ve birinci olan belli oldu. Kuaförüm Sensin yayınlanan son bölümünde çifte heyecan yaşandı. Jüriden en az oyu alan isimlerde ise yarışma macerasını noktaladı. Gün konseptinde en güze modeli ve makyajı çıkaran isimler ise büyük ödülün sahibi oldu.

KUAFÖRÜM SENSİN'DE KİM ELENDİ?

Final stresi zaman zaman seslerin yükselmesine neden oldu. Özellikle sonuçlar açıklanırken stüdyoda hararet iyice arttı. Yarışmaya yeni katılan Eylem ve Nesrin'in, haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda edeceği açıklanınca Nesrin, gözyaşlarını tutamadı.

Kuaförüm Sensin (1)

KUAFÖRÜM SENSİN HAFTA BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Verilen puanlarla kendilerine haksızlık yapıldığını düşünen Nesrin'in sözleri jüri üyesi Ayşegül Kartal'ı da kızdırdı. Yarışmanın eğlenceli çifti Koray ve Sevil ise haftayı en yüksek puanla tamamlayarak, 10 bin liralık ödülün sahibi oldu.

“Kuaförüm Sensin” yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30’da Show TV’de!


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler