MAGAZİN

Küçük Ağa'dan sürpriz final

Kanal D'de iki sezondur ekranlarda olan Küçük Ağa dizisi bu hafta final yaparak ekrana veda ediyor.

Küçük Ağa'dan sürpriz final

Son aylarda reytinglerde düşüş yaşayan Küçük Ağa için kanal yönetimi final kararı almıştı. Başrollerinde Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Emir Berke Zincidi ve Zeki Alasya'nın rol aldığı Küçük Ağa, 17 Mart Salı akşamı yayınlanacak olan 50. bölümüyle bitiyor.

Dizinin final bölümünde; Sinem ve Ali yeniden aynı evde yaşamaya başlıyor. Sinem son yaşanan olaylardan sonra Mehmetcan konusunda sürekli panik olmaktadır. Ruh halinin farkında olmadan herkesin kalbini kırmaya başlamıştır. Mehmetcan pedagog yardımı alır. Mehmet Ağa ve Esma, Sinem ve Ali'yi evlilik terapistine gitmeleri konusunda ikna ederler. Mehmetcan Sinem'in panikleri yüzünden oldukça sıkılmıştır, Sinem'in haberi olmadan gittiği her yer sorun olmaya başlamıştır.

Ali ve Mehmetcan Sinem'in panikleri konusunda artık isyan noktasına gelmiştir. Sonrasında ise Sinem bu ruh halinden sıyrılır ve artık Ali ile ayrı yaşamanın anlamsız olduğuna karar verirler. Bu karara en çok Mehmetcan sevinir. Ali ve Sinem çocukları alarak kısa bir tatil yapmaya karar verirler. Yolculuk sırasında yaşananlar ise herkesi şok edecektir.

Kanal D'de iki sezondur ekranda olan Küçük Ağa dizisi 2014'ün en fazla konuşulan dizileri arasında 8. sırada yer almıştı.

Küçük Ağa dizisinin tüm bölümleri HD kalitesinde Kanald'de. İzlemek için tıklayın.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler