MAGAZİN

Laura Amherst canlı yayına çırılçıplak çıktı!

İngiltere’de yayınlanan bir programa konuk olan Aktivist Laura Amherst, canlı yayına çırılçıplak katıldı. İklim değişikliğine karşı mücadele eden ve bütün eylemlere de çıplak giden Laura Amherst, çıplaklık geleneğine televizyonda da devam etti.

Laura Amherst canlı yayına çırılçıplak çıktı!

Aktivist Laura Amherst, bir İngiliz kanalının gündüz programında Phillip Schofield ve Holly Willoughby'ye Extinction Rebellion'ın konuğu oldu.

1

ÜSTSÜZ PROTESTOCU

Etkinliklere çıplak olarak katılan aktivist Laura Amherst, 'üstsüz protestocu' adıyla anılıyor. Laura, alışılmadık aktivizm markasını tartışmak için stüdyoya da çıplak geldi.

2

İZLEYİCİLER ENDİŞELENDİ

Çıplaklığı, Twitter'daki izleyicileri programın setindeki hijyen konusunda endişelendirdi.

3

Laura'ya birçok yorum geldi. Gelen yorumlardan bazıları şöyle "Şu kanepenin üzerinde çıplak poposu mu var ?", "Şu kanepeye plastik bir örtü koymaları gerekirdi"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Hayvanlar dan ne farkın var kınıyorum
@s_erben_1969 Demek ki canlılar doğarken " Hayvan " olarak doğuyorlar ... Ne dersin erben ? Veya banyoda da hayvanlaşıyoruz . Ben de banyodakileri kınıyorum .
yaşadığın gezegeni korumaya çalıştığı için mi hatvan oluyor, peki sen gezegenini korumak için neler yapıyorsun?
@s_erben_1969 hayvan bile yeri gelir kuyruğuyla kıcını örter memelerine sidik sıçramasın diye işerken ayaklarını bükerek kırarak çişini yapar.. lütfen hayvanları aşağılamayalım. bu adı insan olan müsvedde yahvandan da daha aşağı düşmüş.
@s_erben_1969 osman sen insan olarak cıplak dolaşabilirsin
@s_erben_1969 dostum çıplaklığı hayvanlık olarak anlamışsın zeka seviyenle alakalı bi durum hayvanlıktan bahsettiği toplum içinde çıplak olmak ama seni tutmayalım sen gene hayvanlaşabilirsin
şu dünyada hayvanlar gibi olabilsek herkes mutlu olacak zaten. "İnsan" olmamızdan kaynaklanıyor malesef bütün sorunlar. Kendimizle birlikte bütün dünyayı yok ediyoruz
protesto bahane sapıklık şahane, bunu bir erkek yapsa sapık denirdi ben buna hayvan bile demiyorum çünkü hayvandan aşağı. Hayvanlar bile kendi cinslerini bukadar aşağılamadı..
keşke bizim eve de böyle gelse
Geri Dön