EĞİTİM

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

LGS TABAN PUANLARI 2023 MEB.GOV.TR: Anadolu, Fen, İmam Hatip ve Meslek Lisesi taban puanları, yüzdelik dilimleri, kontenjanları açıklandı mı?

LGS taban puanları 2023 sınava giren öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Lise adaylarının katıldığı sınav 4 Haziran Pazar günü gerçekleştirilmişti. Liselere Geçiş Sistemi sınav sonuçları 23 Haziranda belli oldu. Peki, 2023 LGS taban puanları açıklandı mı? MEB İzmir, Ankara, İstanbul LGS taban puanları, kontenjan ve başarı sıralaması merak konusu oldu.

LGS TABAN PUANLARI 2023 MEB.GOV.TR: Anadolu, Fen, İmam Hatip ve Meslek Lisesi taban puanları, yüzdelik dilimleri, kontenjanları açıklandı mı?

LGS taban puanları 2023 ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Ortaöğretime Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu ise 26 Haziran'da erişime açıldı. Adaylar, tercihlerini 3-19 Temmuz'da yapacak. Birçok kişi internette, "2023 LGS taban puanları açıklandı mı?" sorusuna yanıt arıyor. İşte 2023 LGS taban puanları ile ilgili merak edilenler...

s1

LGS TABAN PUANLARI AÇIKLANDI MI?

LGS taban puanları sınav sonucunu öğrenen öğrenciler tarafından merak edildi.

LGS Yerleştirme Kılavuzu ise 26 Haziran'da erişime açıldı. Adaylar, tercihlerini 3-19 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Tercih dönemi sebebiyle MEB tarafından açıklama yapılması bekleniyor.

LGS TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

LİSE TABAN PUANLARI, KONTENJANLAR VE BAŞARI SIRALAMALARI 2022

LGS tercihleri, tercih kılavuzunun yayımlanmasının ardından belirtilen tarihlerde başlayacak.

İşte 2022 yılına ait lise taban ve tavan puanları...

LİSE TABAN VE TAVAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

LGS

LGS SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

LGS TERCİHLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

LGS tercihleri ise 3-19 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Keşfet


En Çok Aranan Haberler