SPOR

Luis Nani: Bacağımı kırabilirdi!

Gençlerbirliği deplasmanında 1-0 galip ayrılan Fenerbhaçe'de Luis Nani maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Luis Nani: Bacağımı kırabilirdi!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİ TIKLAYINIZ

İşte Nani'nin sözleri:

"Bu akşam utandığımı söyleyemk istiyorum. Sahada bir hakem göremedim. Her zaman bunu yaşıyoruz. Biz mücadele etmek istiyoruz. Bu akşam ayağımı kıracak fauller yapıldı ama düdükler çalınmadı. Ben futbol oynamak için bu ülkedeyim. Kavga etmek için burada değlim. İnsanlar futbol izlemek için tribüne geliyorlar. Kavga izlemek için gelmiyorlar. Trabzonspor maçı, geçen haftaki maç ve bu maç. Hep aynı şeyler oluyor."

[Maçtan kareler-![Gençlerbirliği - Fenerbahçe maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125507/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/genclerbirligi-fenerbahce-macindan-kareler-2015-2016-155386-myspor)

"UZUN SÜRE SAKAT KALABİLİRDİK"

"Hakemle konuştum şikayetlerimi ilettim. Bu normal. Çok tehlikeli darbeler aldık. Tüm takım sert darbeler aldı. Uzun süre sakat bırakabilirlerdi. Hakemin bunu engellemesi lazımdı. Hakem ve rakip oyuncular futbola saygı duymalılar. Bacağımda fena bir ağrı var şu anda. Bu güzel bir şey mi? Bunun durması lazım artık."

'Sopayla dövmedikleri kaldı!'

Yıldız futbolcu, ilerleyen saatlerde ise Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Nani, "Her şeyi yaptılar, bir sopayla dövmedikleri kaldı!" ifadelerini kullandı.

Nani'nin bu sözleri üzerine bir açıklama da Gençlerbirliği'nde forma giyen Uğur Çiftçi'den geldi.

[Fenerbahçe, Gençlerbirliği'ni tek golle geçti](https://www.mynet.com/fenerbahce-genclerbirligini-tek-golle-gecti-90670-myspor)

Çiftçi, şunları söyledi:

"İstesek de istemesek de futbol sert bir oyun. Şu ana kadar çok faul de yapmışımdır, çok faule de maruz kalmışımdır. Önemli olan art niyetli olmamaktır.. Bugünkü maç boyunca Nani'ye bir kez faul yaptım ama maç boyunca konuştu. Yetmedi maçtan sonra konuşmaya ve abartmaya devam etti. Maç sonu kalbim temiz, içim rahat."

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler