SPOR

CANLI

Maç sonu olay! Rachid Ghezzal'ın menajeri gözaltına alındı

Rachid Ghezzal'ın menajeri gözaltına alındı. Fatih Karagümrüklü futbolcu Alassane Ndao ile yaşanan tartışma sonrası menajer, stadyumda gözaltına alındı.

Maç sonu olay! Rachid Ghezzal'ın menajeri gözaltına alındı

Vodafone Park'ta oynanan mücadele sonrası Ghezzal'ın menajeri Hakan Korkmaz ile Fatih Karagümrüklü futbolcu Ndao arasında gerginlik çıktı.

Hakan Korkmaz ile Ndao arasında çıkan gerginlik sonrası iki tarafı ayırmak için araya Karagümrüklü Koray Altınay girdi. Ndao'nun Hakan Korkmaz'dan şikayetçi olmasının ardından, Korkmaz polisler tarafından gözaltına alındı.

MAÇIN SON DÜDÜĞÜ İLE GERİLİM BAŞLADI

Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte saha kenarı da karıştı. Beşiktaş yedek kulübesi ile Karagümrük yedek kulübesi birbirine girerken, olaylar soyunma odasına taştı. Güvenlik görevlilerinin müdahaleleriyle tartışma yatıştı.

0x0-son-dakika-bjk-haberleri-besiktas-karagumruk-macinda-olay-mac-sonunda-saha-karisti-1620763826224

0x0-son-dakika-bjk-haberleri-besiktas-karagumruk-macinda-olay-mac-sonunda-saha-karisti-1620763826978

0x0-son-dakika-bjk-haberleri-besiktas-karagumruk-macinda-olay-mac-sonunda-saha-karisti-1620763832036

(Görüntüler beIN SPORTS'tan alınmıştır.)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Ne çirkef adamsınız siz, yensen ağladınız yenilseniz ağladınız 10 kişi kalmış adamlar size kök söktürüp gol atsın. Birde olay çıkartın.
Ulan 8Taş ne çirkef takımsın. Öyle yada böyle adamlar size yerleştirdi bunu kabullenin
Maç biter bitmez beşiktaşlılar niye saldırdılar. Bilen varsa yazsın
bu soruyu insan gibi sorduğunu varsayarak cevaplıyorum 2 golü atan adam o ana kadar takımını destekleyen kuz futbol takımının bulunduğu tirbüne sizi duyamıyorum dercesine kulaklarına doğru elimi götürdü ve olayları ateşledi fetisi macın gerginliği ve atmosferdeki yüklü elektrik . karagümrüklü kardeşlerimi tebrik ediyorum bir beşiktaşlı olarak bükemediğin bileği öpeceksin arkadaş yok öyle üç luruşa 5 köfte sen bu liğin gol kralı adamı yarım saat oynarsa 3 milyon alır diye sözleşmesi var diye oynatmazsan elin oğlu gözünün yaşına bakmaz gelir kafanı kuma gömer bir deve misali .
Takım
O
Av
P
Geri Dön