SPOR

'Maçı değişiklik bu hale getirdi'

Hasan Şaş, Sivasspor - Fenerbahçe maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

'Maçı değişiklik bu hale getirdi'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Hasan Şaş, Fenerbahçe'nin Sivasspor'u mağlup ettiği karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu. İşte Şaş'ın açıklamaları;

"MAÇ 72. DAKİKADA DÖNDÜ"

"Fenerbahçe'nin 3 can damarı var. Gökhan, Caner ve Mehmet Topal. Diego da son maçlarda etkili oynuyor. Sergen Hoca maça çok iyi hazırlanmış. Ta ki 72. dakikaya kadar. Saha içinde oyuncular arasında birebir eşleşmeler vardı. Bu eşleşmelerde kim öne çıktıysa takımını da olumlu yönde etkiledi."

"SİVASSPOR, PUANA İHTİYACI OLSA ALIRDI"

"Bursaspor - Karabükspor maçı 7-1 bitmeseydi ya da ligin son sıraları erken kopmasaydı Sergen Yalçın bu değişiklikleri yapmazdı. Sivasspor, bu maçta 1 puana ihtiyacı olsaydı net alırdı. 72. dakikadaki oyuncu değişikliği maçı bu hale getirdi."

[Maçtan kareler-![Sivasspor - Fenerbahçe maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122751/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/sivasspor-fenerbahce-macindan-kareler-154621-myspor)

"GERİ DÖNÜŞ YOK"

"Fenerbahçe'nin bu sezon neden ligi erken koparmayışı ve zaman zaman kötü futbolunun sebebleri geriye dönüşler. Orta saha sadece Mehmet Topal'a kalıyor. İkinci yarı başlamış Fenerbahçe atak yiyor. 5 futbolcu rakip yarı alanda."

"TRANSFERİNİ Mİ GARANTİLEMEK İSTEDİ"

"Fenerbahçe'de ilk defa böyle bir olay duydum. Takımın bir oyuncusunun, Diego'nun kulübe ihtar çekmesi. Vardıdr bunun altında bir şey. Ya sezon sonu transferini garantilemek istedi. Ya Aziz Yıldırım burada susmuştur. Sezon sonuna kadar devam edelim, şampiyonluğa gidiyor takım. Tırpanlamayayım diye. Benim tanıdığım başkana, ters bir durum. Emenike'nin forma çıkarması olayının yanında Diego olayı masum kaldı. Fenerbahçe'de ödenmese ödenmese 3 ay para ödenmez. Kimsenin parası kalmaz."

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler