SPOR

Maçta futbolcuya mermi isabet etti

Esenler'de amatör bir futbolcu, takımının akşam antrenmanı sırasında nereden geldiği belli olmayan 'Yorgun mermi'nin isabet etmesiyle sağ bacağından yaralandı. Şans eseri hayati bir yara almayan genç futbolcu, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay, Esenler-Kemer Mahallesi’nde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Esenler Stadyumu’nda dün saat 22:00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 1. Amatör Lig takımı İstanbul Esenler Tokatspor’un oyuncusu Barış Karamustafa, antrenman sırasında, sağ bacağının diz ile kalça arasının üst kısmında bir anda acı hissetti. Ne olduğunu anlamayan amatör futbolcu, elini bacağına götürdüğü sırada kan görünce kendisini yere bıraktı. Antrenman yapan diğer oyuncular, hemen takım arkadaşlarına yardıma koştu.

Uzaktan atıldığı için ‘yorgun mermi’ olarak adlandırılan kurşunun, 26 yaşındaki Barış Karamustafa’nın sağ bacağına isabet ettiğini gören takım arkadaşları kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Takım antrenörü ve oyuncuları durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Milyarda 1 olacak bir olay...Bu kardeş en talihsiz bedevi misali isabet almış...Artık kurşun sıkanlara o kadar alıştık ki onu eleştirmiyorum bile...Zaten yakında çelik yelekle dolaşacağız...
nedir bu rezillik kardeşim?? böyle bir ülke var mı
@goldkh BEYENMİYORSAN CİKTİR GİT
Hatırlatırım bu ülke de şu an OHAL var. Yahu biz yasak, jandarma ceza kesiyor diye poligona gidip tabak vurmuyoruz, birileri çatır çatır şehrin göbeğinde sıkıyorlar... Ama hiiiç birşey diyen yok, demekki orada devriye gezen polislere ya silah sıkanlara dokunmayın diye emir geldi ya da iyi rüşvet alıyorlar.
@waltran_09 Rüşvet alırken oradamıydın ?
Burası Türkiye her an herşey olabilir. Çivisi çıkmış bir defa
Diğer Haberler