SPOR

Manchester City'den Messi'ye 400 milyon euro

Lionel Messi'nin Barcelona ile yeni sözleşme imzalayıp imzalamadığı halen belirsizliğini korurken, İspanyol medyasından flaş bir iddia ortaya atıldı. Manchester City'nin, Lionel Messi transferinde ısrarcı olduğu ve ocak ayında Messi için 400 milyon euroyu gözden çıkaracağı kaydedildi.

Manchester City'den Messi'ye 400 milyon euro

İspanyol medyasına göre Manchester City, Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi için pusuda.

Bilindiği üzere 5 Temmuz tarihinde Barcelona, Lionel Messi'nin 2018'de bitecek olan sözleşmesinin 2021'e kadar uzatldığını resmen duyurmuştu. Ancak ilerleyen haftalarda taraflar arasında anlaşmazlıkların bulunduğu iddiaları ortaya atılırken, Messi için herhangi bir imza töreni düzenlenmemesi de kafaları karıştırmıştı.

Kulüp yetkilileri yaptıkları açıklamada, "İmzalar atıldı. Endişelenecek bir durum yok." şeklinde konuşsalar da, kulübe yakın çevrelerde henüz bir imza töreni düzenlenmemiş olması sıkıntıların olduğu yönünde yorumlanıyor.

AS'ta yer alan haberde Manchester City'nin Messi'nin durumunu yakından takip ettiği ve oyuncunun takımdan ayrılması halinde Ocak ayında bu transfer için 400 milyon euro'yu gözden çıkarmaya hazır olduğu belirtildi.

Haberde İngiliz kulübüne yakın kaynakların Messi transferi için temasların ciddi bir şekilde başladığını öne sürdüğü de kaydedildi.

Messi'nin Barcelona'da mutlu olduğu, eşi Antonella'nın da İspanya dışında bir yere taşınmak istemediği biliniyor.

(Goal)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
ELİ BOŞ İNSANLAR TARAFINDAN AŞIRI ŞİŞİRİLDİ BU FUTBOL BELASI .
la 400 milyona messi de satılır.. ver gitsin.. düşünsene neymarla beraber 600 küsür milyon euro kaldırmış oluyorsun.. yeni nesil yıldızlara bas işte paraları.. yepyeni bir takım kur.. :DDDD alt yapın da o biçim..
@44mustang44 ihtiyacı yok ki o paraya, messi özellikle bırakıp gitmezse hiç bir paraya satmazlar.
afrıkadakı dunyadakı ac ınsanlara cocuklara yardım etsenıze o parayla
Leo'nun bonservisi 1.ooo.ooo.ooo Euro.
BUNLAR İŞİ BİLİYOR.. 1 VER... 5 AL.. EKONOMİ ...MESSİ NİN SON 3 YILI
Bu Araplar Avrupa futbolunun da içine etti. Dünya da en baba futbolcunun bonservisi 100milyon euro yu geçmemesi lazım. Holding veyahut şirket satın almıyorsun. Aldığın topçunun belirli bir son kullanım tarihi var.
Diğer Haberler