Martin Scorsese'nin sözlerine Robert Downey Jr. cevap verdi

Iron Man’i canlandıran Robert Downey Jr., usta yönetmen Martin Scorsese'nin mantıklı konuşmadığını düşünüyor!

Robert Downey Jr, Usta yönetmen Martin Scorsese'nin Marvel filmlerinin sinema olmadığını yönündeki sözleri hakkındaki sessizliğini bozdu.

Taksi Şoförü, Zindan Adası ve Köstebek gibi filmlerin Oscar ödüllü yönetmeni Martin Scorsese, geçtiğimiz günlerde Marvel filmlerinin sinema ile ilgisi olmadığını söyleyerek büyük bir polemiğin fitilini ateşlemişti.

27 Kasım'da vizyona girecek The Irishman'ın yönetmeni Martin Scorsese'nin "Marvel filmlerini izleyemiyorum. Denedim, biliyor musunuz? Ama bu sinema değil" sözlerinin yankıları devam ediyor. James Gunn ve Samuel L. Jackson'dan sonra Marvel ekibinin Iron Man'i (Tony Stark) Robert Downey Jr polemiğe katıldı.

Avengers: Endgame ile Marvel evreninden ayrılan 54 yaşındaki oyuncu Martin Scorsese’nin sözlerine şöyle yanıt verdi;

Scorsese'nin görüşlerini takdir ediyorum. Bence farklı bakış açıları konusunda ihtiyaç duyduğumuz şeyleri içeriyor... Söylemenin hiçbir mantığı yok... Tabii ki başarıyı kıskandığı falan yok. O Martin Scorsese. Bu arada, tür filmlerinin nasıl olduğu konusunda söylenecek çok şey var ve eğer bir problem varsa problemin bir parçası olma konusunda mutluyum.

Avengers'ın Iron Man'i konunun sanatın formuyla ilgili olduğunu söyledi ve ekledi: Canavarı yok etmeye gelip, rekabeti ortadan bu yolla kaldırıyorsan bu harika bir olaydır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bilgisayar efekti ve animasyon...Biraz da sos olarak oyuncular...Hayal gücünü harekete geçiren eğlencelik...
@erdem.ucar o yuzden tüm dünyada izlenme rekorları kırıyor .olsun reklamın ıyısı kötusu olmaz en azıdan hala ızlemeyen bazı uzaylılar kaldıysa da denemez asıl kaynak malum uzay:)) bu vesıle ıle onlarda merak edıp ızlerler.marvel fılmlerı olmasa sınema olmazdı ama bilim kurgu ama efekt kıl tuy neyse ney son yıllarda o kadar kıytırık filmler yapıldıkı o sacmalıkları ızlemekdense bu guzel sacmalıkları bir degil bin defa daha ızlemek daha keyıflı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler