MAGAZİN

MasterChef Türkiye'de yaptığı yemeğe teri damlayan yarışmacı diskalifiye oldu!

TV8'de yeni sezonuyla ekrana gelen MasterChef Türkiye'nin üçlü düello elemelerinde ilginç anlar yaşandı. MasterChef'in 25 Temmuz Pazar ekrana gelen bölümünde şeflerin karşısına çıkan Oktay Uğur büyük talihsizlik yaşadı. Yarışmacının kafasından damlayan terler yoğurduğu hamura karıştı. Yarışmacının terlemesinden şüphelenen Mehmet Yalçınkaya ise kamera görüntülerini inceledikten sonra kararını verdi. Şef Yalçınkaya, yemeği tatmadı ve yarışmacıyı stüdyodan gönderdi.

MasterChef Türkiye'de yaptığı yemeğe teri damlayan yarışmacı diskalifiye oldu!

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemeleri ekrana gelmeye devam ediyor.

m2

Düellolarda günün ikinci yemeğinde yarışmacılar arasında yer alan Oktay Uğur büyük talihsizlik yaşadı.

m3

TERİNİN HAMURA DAMLADIĞINI GÖRDÜ

Yarışmada şeflerin istediği erişteyi yapmak için hamur yoğuran genç yarışmacı, yarışma heyecanı ve stüdyodaki spotlar nedeniyle terledi.

m4

Oktay'ın kafasından damlayan terlerin yoğurduğu hamura karıştı.

m1

Yarışmacının aşırı terlemesinden şüphelenen Mehmet Yalçınkaya, kamera kayıtlarını inceledi.

m6

Şef Yalçınkaya, yarışmacının ter damlalarının iki defa hamura aktığını fark etti.

m7

STÜDYODAN GÖNDERİLDİ

Ünlü şef, hijyenik bir sıkıntı olduğu gerekçesiyle Oktay'ın yemeği tatmadı. Böylece yarışmacı yaşadığı talihsiz olayla birlikte stüdyodan gönderildi.

master1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
Zaten program bu konuda basindan beri sıkıntı, yemek yapıyorlar, bazilarinda bir karış sakal, saclar sere serpe, ne bir bone ne de sapka takili, agizlarinda maske yok.
he canım he lokantalarımız sört dörlük de sen buna takıldın
Aynen, zaten şu teri damlayan, hamur yaparken eldiven takmadı. Hamuru yoğurdu ve eline yapışan hamurları, kır çıkarır gibi ovalayarak elinden çıkarıp, diğer hamura karıştırdı. Tiksindim resmen ama sonunda iyice abartınca, gereken yapıldı.
Bir çocuk yarışmacı vardı babasının 50 cm lik sakalı vardı yarışmacı sakalını elleriyle taradı sonra yemek yapmaya devsm etti elenmedi niye junior master sheften torpilliydi aşçı olacak adamda saç sakal olmaz herşeyin bir normali vardır
show yapma show yapma anladık seni mehmet usta 27 yıllık kariyer ve ful hijyen brawooo...
Kardeş şov yapma kısmını bilemem ama o eleman gerçekten iğrenç çalışıyordu. Mecbur tepki gösterilmesi gerekiyordu.
Geri Dön